Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? El akarom felejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El akarom felejteni, de nem megy. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy lány, aki járni akart velem, én meg elküldtem az anyjába - nem voltam olyan durva, egyszerűen csak visszautasítottam. Most talált magának egy másik pasit, és egyszerűen mindig az jár a fejemben, hogy mi lett volna, ha...(!!!) Tudom, hogy ezen már nem érdemes gondolkozni, meg igazából nem is biztos én összeillenék vele. De egyszerűen nem tudom irányítani a gondolataimat!!! Egy suliba járok a lánnyal és a pasijával is, és rohadtul zavar, hogy mindig ők járnak az eszemben!!! Nem akarok semmit sem a lánytól, csak egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből!!!

Esetleg ajánlhatnátok valamit (mondjuk agysebészeti eljárást, vagy tudom is én)!!! Vagy leírhatnátok veletek volt-e valami hasonló.

18/F


2011. szept. 13. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Milliószor, annyi különbséggel, h én voltam az elutasított. Nincs mese, keress másik lányt! 29/F
2011. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen volt.Mielőtt összejöttem a barátommal, volt egy másik fiú, aki szeretett volna járni velem, és én is vele, de én sem mondtam meg neki, meg ő sem nekem...Nagyon vonzódtunk egymáshoz és én hülye miután összejöttem a barátommal egyszer részegen msnen elmondtam ennek a srácnak az érzelmeimet...Hát nem kellett volna, majdnem elhagytam miatta a páromat, mivel beleszerettem.Aztán helyrejött az agyam, de már majdnem késő volt.Persze az a "másik" nem tudta megérteni hogy mit miért teszek, és azóta is ribancnak tart, de a vonzalom nagyon is megmaradt mindkettőnk részéről, és annak ellenére h egyáltalán nem láttam egy éve nem lett jobb...
2011. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!