Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek, voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, voltatok már úgy, hogy beleszerettetek, egy srácba illetve a leszbikusok csajba, hogy nem tudtátok róla, hogy meleg vagy heteró?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akire ha rámosolygok visszamosolyog, ha a szemébe nézek nem néz el, ha küldök pl msn en egy ölelés, vagy kacsintós szmájlit mindig viszonozza, de valahogy nem tudok rájönni, hogy most vonzódik hozzám ő is vagy csak felnéz rám mert én nagyobb vagyok ő meg csak 16 éves és azért csinálja... Ő tudja, hogy meleg vagyok viszont amikor elmondtam neki annyit mondott rá, hogy " Érdekes" és semmi sem változott utána sőt talán még közelebb került hozzám, de nem lépett semmit.. Mit tegyek? Lépjek én? Vagy hagyjam az egészet és felejtsem el? Homófób válaszokat nem kérek ha lehet.. Köszönöm
2011. júl. 16. 14:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%

22 évesen nem szeretni az alkoholt:S

Én 20 vagyok, és ahogy tudok a legegészségesebben táplálkozom, meg sportolok, stb stb stb. De hát az alkoholt nem tudnám kihagyni az életemből:) Egyszer egyszer iszonyat jó illuminált állapotban lenni:P Nem is kicsit!

2011. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy azt kihagytam de azért nagy korkülönbség szerintem. 16 és 22:s Nem tudom de ha 18 körül, alatt van nem tudom hogy mi akar, szeleburdi későn érő vagy már teljesen felnőttesen viselkedik és gondolkodik:S
2011. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hát azért nem úgy értem, hogy abszolut nem iszom alkoholt. Néha megiszom a haverokkal, meg nagy melegben szeretem a hideg sört. De azért annyira nem vagyok oda érte.
2011. júl. 16. 18:13
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
Jól van már azt hittem az antialkoholisták táborát erősíted. :)
2011. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem egészen :D
2011. júl. 16. 18:22
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a srácot hogy mit gondol a melegekről!

Lehet hogy a válasza sok titokra fényt deríthet! :)

2011. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj szerintem puhatolózni, hogy mi a véleménye, mert hatalmasat koppansz, hogyha heteró. Vagy kösd fel a gatyád és eléállva mond a szemébe amit érzel és gondolsz, mert én a helyedben inkább lennék megvetett meleg, mint egy hazug heteró. Mindenképpen mond meg neki mivel előbb-utóbb felőröl a tépelődés.

Amúgy meg mi van hogyha fiatal? Szerintem nincs azzal gond. Én 35 vagyok és a barátom17 éves, nincs ezzel semmi baj ameddig úgy érzem, hogy ő tart engem fiatalon és 20 évesnek érzem magam mellette.

Sok szerencsét hozzá.

2011. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

18:17 Sztem se gáz a korkülönbség egyáltalán.


Egyébként voltam már ilyen helyzetben. Szerelmet vallottam neki, kiderült, hogy ő heteró, de egész jól fogadta, azóta is barátok vagyunk, bár persze azért nem maradt minden a régiben...

2011. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Még nem léptem semmit, viszont a multkor segitettem valamit neki s azt mondja imád meg mégtöbb ölelős smile. :P Aztán irom a fejleményeket, már ha olvassa valaki egyáltalán :D
2011. júl. 21. 21:14
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én olvasom, és kíváncsi is vagyok :)
2011. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!