Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok, a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, a szüleimmel elég rossz a kapcsolatom, el szeretnék költözni otthonról, hogyan ismerkedhetnék fiatalobb, vagy idősebb tehetős fiúkkal/férfiakkal, aki eltartana?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 15:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Repulovel.
2011. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
57%
uristen:||w ezért tartunk ott, ahol tartunk. tarkónlövést..
2011. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem kell itt osztani az észt, hülye bunkók!!!
2011. júl. 16. 15:21
 14/31 anonim ***** válasza:
94%
Naaa, nem jon be a dubajozas?? Egy csomo celeblanynak megfelelt, te meg itt finnyaskodsz... na szep, mondhatom!
2011. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
nkm tesóm ugyanúgy elköltözött...barátjához...azóta volt 3 barátja és ott kötött ki hogy viszzaköltözött és rájött még hama van elköltözni...neki se volt nagyon jó kapcsolata de nagyon roszzz se gondold meg :) :P
2011. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%
Eszem ágában sincs kötekedni veled csak lenne egy kérdésem. Biztos rosszban vagy a szüleiddel és azért mennél el otthonról? Azért kérdezem, mert lehetne akár kifogás hogy pénzes pasit keress. Én nem vagyok gazdag, de igaz szerelmet azt tudnék adni, mást nem. Ha tényleg rossz a szüleiddel akkor próbáld meg valahogy másképp megoldani és ne pénzes pasi tartson el, mert az nem boldogság.
2011. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni kéne, nem lesni hol lehet ingyen élni!
2011. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%

Gratulálok egyszerűbb kimenni Dubai-ba, meg menekülni, mint megpróbálni rendezni a kapcsolatot a szüleiddel?


Amúgy meg azt mondod, hogy kapcsolatra vágysz, de mi az első kitételed? Tartson el. Egy kapcsolat kölcsönösségen alapul. Tehát ez nem kapcsolat. Vagy te mit adsz neki cserébe? Szexet? Akkor meg k.rva vagy.

2011. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
ez az oldal szerintem simán elbír egy ilyen jellegű hirdetést. ird ki ide nyugodtan,hogy pasit keresel. de ne felejts el képet linkelni.
2011. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
nemcsoda, hogy rosszban van a szüleivel
2011. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!