Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lányért meg kell küzdeni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Senki se szereti :) 25/F
2011. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapja udvarolok egy lánynak, péntek éjjel meg volt az első csók, nem bánom hogy ilyen lassan megy, tudom hogy nem ribi, Ő tudja rólam hogy én sem egy éjszakára akarom, még mindig nem járunk, viszont mézédes a gyümölcs amit lassan reményeim szerint leszüretelhetek. Én tehát igen.
2011. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én nem. max egy picit. ha egy csaj nagyon nyomul az rossz. de ne is legyen visszautasító mert van aki alapból arra gondol hogy nem kell neki


15/F :$

2011. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy lány nem teszi szét azonnal a lábait (bár néha jól esne mostanában, mivel egyedülálló vagyok), hanem küzdeni kell érte. De azért nem a végtelenségig. Ha kölcsönös a vonzalom, akkor egy kis udvarlás után azért beadhatja a derekát, 18/F
2011. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 m4gnet0 válasza:
Attól is függ, hogy mennyit kell érte küzdeni :)
2011. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt ki szereti? kb senki
2011. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

Egy lanyert sem erdemes kuzdeni, attol csak szanalmassa valunk es minden elromlik.

Energiat fektetni egy alakulo vagy mar mukodo kapcsolatba, azt igen.

2011. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Smartguy86 ***** válasza:
95%

Ha a lánynak van tartása, és azért kell küzdeni, mert sok hülye is nyomul párhuzamosan, az oké.


Ha a küzdés csak azért van, mert a csaj kéreti magát, meg játsza az agyát, akkor szánalmas a csaj, az nem oké.

2011. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valakitől csak szexet akarok, akkor nem szeretnék udvarolni neki semennyit. Ha valakit meg szeretek, akkor nem csak szexet akarok tőle, tehát nem is azért udvarolok neki, hogy minél előbb eljussunk az ágyig.
2011. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy lányért se érdemes küzdeni. Ha jól nézel ki, akkor előbb-utóbb beadja a derekát akkor is, ha semmit nem teszel az ügy érdekében. Ha nem, akkor pedig hiába küzdesz akárhogy, akármeddig.
2011. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!