Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lányért meg kell küzdeni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 11:43
1 2
 11/13 anonim válasza:
én szeretem a nyomulós könnyüvérű lányokat de nem is akarnék velük kapcsolatot kezdeni
2011. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az nem gond ha a lányért meg kell küzdeni, ha látod a lányon, hogy ő is akarja csak nem adja magát könnyen. Az ilyenek általában összejönnek.

Jelenleg is szaladok egy lány után...amikor együtt vagyunk látom rajta, hogy én sem vagyok számára közömbös, viszont állandóan én kell felhívjam, a messen megszólítsam. Tudom, ez a fiúk dolga, de jól esne ha felhívna ő is egyszer. Nagy reményt nem látok ebben...

2011. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én a barátnőmért a riválisokkal megküzdöttem wowban mindenkit legyőztem de csak mert RETRI PALADIN VAGYOK!!!!!!!!!!4444NÉGY
2011. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!