Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az utcán látványosan bámuló vagy utánatok fütyülő, félhangos megjegyzést tevő fiúkról?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 21:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy ilyen paraszt autóból kinyúlva tapperolt le, miközben én a bringával tekertem... Még jó, hogy ijedtemben nem a kocsi alatt kötöttem ki...Az olyan bunkóktól is hányok, akik buliban alám nyúlnak a tömegben, aztán még csak azt sem tudom melyik köcs*g volt az...Pedig szívesen tökön rúgnám az ilyet :D
2009. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
szánalmasak, teljesen felesleges amit csinálnak, pont az ellenkezőjét érik el a dolgoknak. nem vagyok én senkinek sem a kutyája...
2009. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

mennyi faragatlan tuskó pasi él ezen a földön :D

a nők sztem sokkal inteligensebbek és tudnak gondolkozni-.-

A nők egyetlen pasit akarnak aki kielégíti minden igényüket, a pasik pedig minden nőt akarnak h kielégítsék egyetlen igényüket(szex)...

2009. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak megjegyzést tesznek, az nem zavar, mindenkinek joga van véleményt alkotni, de a füttyögés és a hülye beszólások tényleg idegesítőek, aki ezt csinálja, az nagyon paraszt.
2009. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elsősorban szánalmasnak tartom talán vehetne 1-2illemleckét utána majd talán másképp nézne a világra,a nőkre és az udvarlás fogalmára!
2009. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanokra rá sem nézek.. bunkók.
2009. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy rohadt nagy tapló paraszt. kinézhet akárhogy, kéne a francnak. kultúrffi nem így udvarol.
2009. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
undorító és idegesítő...nekem a kedvencem az amikor bandában járnak és elfoglalják az egész utcát, vagy amikor a munkások mellett vagyok kénytelen elsétálni...
2009. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Azért jókat nevettem a kommenteken, de igazak. Én még normálisan sem szólítottam le lányt, nem hogy még bunkó stílussal. Szerintem nem is fogok,nincs annyi önbizalmam!


17 F

2010. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én csőnaciban meg tréning naciban mentem zenekari próbára és barátom egy haverja utánamfütyült.. mondanom sem kellett, barátom akkorát behúzott neki másnap, hogy lila volt az arca:/ aztán harmadnap küldött nekem egy csokrot "bocsánat" felirattal és még odafirkantotta hogy XY csajának (és másénak) sose szól be többé! :)

13/L

2010. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!