Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem, mert nem szóltam neki időben, de esküszöm, nem volt szándékos. Hogyan engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

3 napja együtt voltunk a barátnőmmel (fél éves kapcsolat), és megkértem, hogy elégítsen ki orálisan. Belement, azzal a feltétellel, hogy még időben szólok neki, mielőtt elmennék. Mondtam, hogy persze, ez természetes, én nem várom el, hogy olyasmit tegyen, amit nem szeretne (ha nemet mond az orálra, azt is megértettem volna, én soha nem erőltettem rá semmit korábban sem)!

Viszont annyira jól csinálta, hogy nem tudtam visszafogni magamat. Még nem tudom annyira jól visszatartani a dolgot, és tudom, hogy csak gyakorlás és odafigyelés kérdése minden, de na... az a helyzet, hogy elmentem, sajnos sokkal előbb, mint ahogy vártam vagy gondoltam volna, és persze még mielőtt szólhattam volna neki, hogy hagyja abba, mert már közel vagyok.

Ő nagyon kiakadt rám, hogy nem figyelmeztettem idejében, és azonnal szakított velem. Próbáltam megmagyarázni neki, hogy nem volt szánékos, és hogy nagyon sajnálom, de nem érdekelte. Tudom, hogy az ő szemszögéből nézve teljesen jogos a dühe, hiszen ő valóban megkért, hogy szóljak időben, de nem direkt csináltam és szeretném, ha megbocsátana.

Hogy engesztelhetném ki? :S


18/F


2011. aug. 8. 15:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Minek akarod kiengesztelni?Haszakított ilyenért nem is szeretett, akkor meg kár ilyen selejttel foglalkozni.
2011. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

a barátnőd egy hisztis p...a, már bocsi de én ezt gondolom

azért szakítani vkivel, mert 1x tett vmi olyat ami neki nem esett jól...

nevetséges xd

2011. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Képzeld el mennyire szerethet téged ha ezér otthagyott. LOL gratulálok fiatalság hehehehe
2011. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
82%
Ha ennyiért otthagyott, akkor ha ki is engeszteled, később másért hagy ott. Mindenesetre ne lihegj a nyomábn, az gáz, ha hajthatatlan, akkor sajna, de menjen. Az első spriccre is kivehette a szájából, annyira kár volt kiakadnia. Találsz majd olyat, akinek a szájából ha akarnád sem tudnád kivenni! Ne vádold magadat!
2011. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Vicces sztori...van aki undorodik Tőle, úgyhogy ha abarátnőd közéjük tartozik akkor teljesen jogos a felháborodása. Azonban egy ilyen miatt nem fog veled szakitani...ha ezt is mondta tuti jelentkezni fog még. Kicsit figyelj jobban máskor.Igérd meg neki hogy legközelebb tiszteletben tartod a kérését. Lehet idővel majd változik a dolgokhoz való hozzáállása.

De ha Te igy elfogadod, és szereted akkor ne is kényszeritsd semmi olyanra amit ő nem akar.Ne érezze hogy muszáj-mert neked úgy lenne a jó....érted?

23L

2011. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Áááááh, ez súlyos, már most a barátnőd részéről... -.-

Nem azért, de szerintem semmi rosszat nem tettél, és ha ezt nem képes megérteni, és emiatt dob, akkor magára vessen. Nem hiszem, hogy kettőtök közül neked kéne teperni érte...

20L

2011. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ez egy baleset, előfordul ilyen. Biztosan csak a hirtelen felháborodás miatt szakított veled, és nem gondolja komolyan. lehet nem tudja, hogy nem tehetsz a történtekről. Legyél nagyon kedves, vegyél virágot, mondj neki szépeket, járkálj utána, biztos megbocsát majd neked. ha nem teszi, akkor az azért van mert nem bízik benned. vagy nem szeret igazán. ez nem ok a szakításra, csak ürügy. ha tényleg elhagyott emiatt, akkor nem ért sokat ez a kapcsolat!Mindenesetre magyarázz el neki mindent úgy, ahogyan nekünk.
2011. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy nem tisztelem ős, a kérését se tartottam tiszteletben és hogy ezzel megaláztam. Meg hogy csak ki akartam őt használni. Mondtam, hogy ez butaság, és értse meg, hogy még nem mindig vagyok ura a testemnek ilyen téren, de nagyon meg volt bántva. Az eset után bezárkózott a fürdőszobába legalább másfél órára és csak hosszas kérlelés után volt hajlandó kijönni. Akkor mondta azt is, hogy szerinte így ennek nincs értelme, ha nem vagyok képes tiszteletben tartani őt. Valószínű, hogy csak az első felháborodottság mondatta ezt vele, és ha lecsillapodik, hajlandó lesz újra végiggondolni.

Csak nem tudom, hogyan értethetném meg vele, hogy nem akartam neki rosszat?

2011. aug. 8. 16:04
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Mindent jól tettél, miután véletlenül hibáztál. Előferdül. Ez a csaj hüle. Ha te is az vagy, engeszteld ki.
2011. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

előzőtől: nem bízik benned a lány!

ajaj... meg kell nyerned a bizalmát. mondd neki, hogy bízzon benned, és ezt bizonyítsd is neki! Itt most nem az orál szexre gondolok, de minden egyébre. azt mellőzzétek egy időre. Mindenképp magyarázd el, meg kell értenie, hogy nem szándékosan tetted! Lehet szegény egy kissé tapasztalatlan, nem tudja hogy működik ez a fiuknál!

2011. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!