Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hátrány ha 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány ha 14 éves lány létemre 180 cm vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 21:33
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%

Én 21éves férfiként vagyok ekkora:D

Jó nagyra nőnek mostanában a fiatalok lol

Hogyha midnenáron nálad magasabb barátot akarsz akkor nagy hátrány mert így sokkal kevesebb az esélye, hogy összejön.Engem személy szerint nem érdekel, hogy ha velem egymagas vagy magasabb a lány, ha amúgy tetszik nekem.

21f

2011. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

Adhatnál 5-10 centit:) 165 cm magas nő vagyok:)

szerintem jó magasság, főleg ha karcsú is vagy hozzá.

2011. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Nem hátrány :)Én inkább előnynek nevezném.

Én úgy gondolom, hogy a magasság egy érték amit nem szerezhet meg mindenki..és rengetek előnye is van.

Egyértelműen jobb magasnak lenni mint picinek.

Én például jobban felfigyelek egy magas lányra, és ezzel a fiuk többsége is így van.

Sajnos kevés magas lánnyal találkozok.:/

Örülj a magasságodnak!:)

14/F (185 cm)

2011. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugtattatok. :)) sokszor töprengek rajta h mi lenne ha kicsit alacsonyabb lehetnék ha már változtatni nem tudok rajta akkor muszály elfogadnom. :)
2011. júl. 17. 22:12
 15/56 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 vagyok és 183 cm és 55 kg! :) Hidd el, egyáltalán nem hátrány, sőt, egy csomó területen előny, de az igaz, hogy hozzánk illő pasi alig van! (A barátnőim mindig mesélik, hogy milyen szép magas srácot láttak, kb. akkora lehet, mint én XD ) Számolj hozzá a magasságodhoz még 10 centit (pl. egy magassarkút), ez nálam 193 cm, tehát ahhoz, hogy ne fessek hülyén a faszim mellett, neki minimum 198 cm magasnak kell lennie! XD (Kosarasok előnyben... azok között is a centerek! XD ) Volt nekem is alacsonyabb barátom, de annak ellenére, hogy minden csontom kiáll, egy mamutnak éreztem magam mellette (bár ismerek olyat, akit ez nem zavar :) )

Mindenesetre nem tehetünk ellene semmit, húzd ki magad, mosolyogj mindig és zabálni fognak az alacsonyabb fickók, akik olyan csajról álmodnak, mint a modellek! :D (Mondjuk én elég fura modell lennék a televarrt bal karommal és hátammal XD de akkor is zabálnak! :) )

Kitartás, 16 évesen már jobb lesz! :)

2011. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
41%

Az a fontos hogy ne kezeld gondnak a magasságodat...

a 22:00-ás :D

2011. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

22:26! A centerek már neked is magasak lennének :)


De amúgy kereshetsz vízilabdásokat vagy röplabdásokat is...

2011. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
Én 14/F vagyok, és 197 cm. Nekem pont az ekkorák kellenének mint Te, mert nem szeretek mindig legugolni :D
2011. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
51%

utolsó TE ZSIRÁF :---D


Am én 183centi adonisz testtel :D (najo talán ez túlzás xD)

Miskolci vagy-e?

f17

2011. júl. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%

23:35!

Ez nem álmodozás volt, hanem tapasztalat! :D

Ha 2 méter fölötti a pasim, akkor úgy érzem magam, mintha én is normális méretű lennék (165 cm), a faszim pedig egy kis átlagos 180-as! És helyreáll a világ rendje! :D

Durva, de az én karfesztávolságom több, mint 185 cm és a vézna, inas srácokat szeretem, na képzeld már el, hogy milyen már, ha van egy velem egymagasságú, girhes barátom: megölelem és még úgy is össze tudom kulcsolni a kezemet a saját hátamon! XD XD XD A magas vékonyban több az anyag, mint az alacsony vékonyban! :D

És bocsi, hogy folyamatosan alacsonynak nevezem a 180 centis srácokat, de aki nálam alacsonyabb, az nekem már az alacsony kategória! :)

2011. júl. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!