Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hátrány ha 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány ha 14 éves lány létemre 180 cm vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 21:33
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

Azért az durva, hogy felnőtt férfiként eltörpülnék melletted. :D


Egyébként a kérdésre válaszolva nem hiszem, hogy hátrány lenne. Ha te nem kötöd ki szigorúan, hogy csak legalább 195 centis pasik udvarolhatnak neked, mert várhatóan még valamennyit nőni fogsz, plusz magas sarkút is fel akarsz időnként venni, és a pasinak így is magasabbnak kell lennie nálad, akkor nem fog problémát okozni. Engem például nem zavarna, ha a lány lenne magasabb kettőnk közül. ;)


25/F

2011. júl. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
05:37! Nyugi, én 198 centi vagyok, tudom, mit beszélek :D
2011. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
13%

05:37

Nem mi vagyunk az alacsonyak, hanem te vagy a zsiráf dromedár:D

180centis férfi hol lenne alacsony....hagyjuk már, nem tűnt fel hogy az összes nő jóval alacsonyabb mint te?Akkor nem midnenki mással van a baj, hanem veled.

2011. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

13:44

Hah... Köhög a bolha! XD

Azért írtam, hogy "az én világomban számít alacsonynak a 180-as pasi, mert nálam kisebb"!

Van egy 160 centi magas srác ismerősöm (amúgy imádom, mert rettentő frankó arc), ő mesél mindig a "magas csajairól", akik 170 magasak! Na, akkor hol az igazság?! :D

Te azt állítod, hogy én egy abnormális gnóm vagyok, a 2 méteres pasik, meg sikongatva ugrálnak és tapsolnak örömükben, hogy "végre, egy normális magasságú csaj"! És ezen nem sértődnek meg a 165 centis lányok! :D

Ne legyél már ilyen érzékeny! XD

2011. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
90%

És, ahogy nemzeti kincsünk Zolee is megénekelte egykoron:

"Én vagyok fölül, de meg vagy lenn,

Leszarni lehet, de fölszarni nem!"

XD XD XD

2011. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

nem érdekel a hülye döglégy:D

Csak gáz, hogy manapság midnenki 2 méter, én meg nem vagyok zsiráf így nem buknak rám a csajok, de gondolom te ezt nem látod át mert te is colos vagy.

2011. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. és dél-somogyban lakom. :))

hát engem pl. kifejezetten zavarna ha alacsonyabb barátom lenne.. de ha látom h alacsonyabb nálam valaki akkor már alapból nem jön be. :/ szóval alacsonyabb barátom tuti nem lesz. :$ :))

2011. júl. 18. 14:06
 28/56 anonim ***** válasza:
33%
Akkor egy hüyle p*csa vagy.
2011. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen.
2011. júl. 18. 14:16
 30/56 anonim ***** válasza:
93%

14:03

Nekem is volt már alacsonyabb barátom, és ahogy írtam, a jó cimborámnak - aki nemhogy alacsony, hanem pasiban egyenesen törpe - is volt nála magasabb csaja, sőt, csak magasabb volt! :D

És be kell ismernem, hogy arányaiban is több az átlagos méretűek között a nagyon helyes, mint a magasak között! :)


Kedves Kérdező!

Én nagyon megértelek, engem is zavar, ha alacsonyabb a barátom, mint én! De hidd el, inkább röhögjenek rajtunk tizenévesen, hogy tevék vagyunk, mint 20 éves korunktól életünk végéig, hogy törpék! Hidd el, hogy egy magas csaj nagyobb feltűnést tud kelteni (pozitív értelemben), mint egy alacsony! :D Én például, ha színházba megyünk, még direkt a legmagasabb sarkú cipőmet veszem föl és (ahogy majd te is tapasztalni fogod később), a pasik még levegőt venni is elfelejtenek, a tátott szájukba légy repül, úgy bámulnak, majd, mikor fölocsúdnak, kezüket-lábukat törve sietnek, hogy kinyissák az ajtót (és közben közelről is megszemléljék a hátsó felemet)! :D Egyszerűek, mint egy ruhacsipesz! XD

2011. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!