Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikkel, biszex lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikkel, biszex lányokkal hol ismerkedhetnék neten?

Figyelt kérdés
Nem társkeresési céllal, hanem össze vagyok zavarodva, és szeretném tudni hogy most én mi is vagyok, stb. Magamtól még nem sikerült rájönnöm sajnos.
2011. júl. 17. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Chat.hu-n egy csomó leszbi, biszex csaj van. Csak vigyázz, nehogy egy b.o.c.s. szerkesztőre írj rá, különben egy egész életre megsebez :D
2011. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de most őszintén mit csinálnál egy másik csajjal? mire gerjedsz mit kívánsz ,nem vagyok biszex csak kiváncsi vagyok:)
2011. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bogaro ***** válasza:
Természetesen búzát kaszálnának kint a határban :)
2011. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Facebook- Morgan le fay, vagy morgan burnett. Ő szívesen válaszol. : )
2011. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!