Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem? 15/L 25/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem? 15/L 25/F

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 00:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amikor 15 éves voltam, egy 27 éves srácba bolondultam bele. Szépen lassan alakult minden, összejöttünk, 1,5 évet voltunk együtt. Imádtam. De be kell látnom, nem jó korszakban találkoztunk. Nem lett volna a 12 év korkülönbséggel baj, ha nem 15 éves lettem volna, hanem mondjuk 20. Sosem voltam koromnak megfelelő gondolkodású, kicsit koravénnek mondanának, de akkor sem voltunk egymásnak megfelelőek.

Szép kapcsolat volt, szerettem, és kedvelem ma is. Jó rá visszagondolni, már lassan 7 éve vége.

2011. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is arra lennék kíváncsi hogy biztosan szeret-e,mert a 15 éves kislányok elég könnyen elhisznek mindent aztán amikor kihasználták őket akkor jönnek rá hogy mi is volt az a "nagy szerelem".

Ha biztos vagy benne hogy szeret és te is őt akkor próbáljátok meg bár lehet hogy sokan meg fognak szólni emiatt titeket,de nem kell velük foglalkozni majd egy idő után megbékélnek.

Én 18 éves vagyok,nem rég összejöhettem volna egy 25 éves pasival de nem kellett,mert úgy éreztem idős hozzám. Gondolj bele ha tényleg komolyan gondoljátok mind a ketten ezt a dolgot akkor ő lassan már családot akar majd,te viszont még csak egy 15 éves "kislány" vagy. Mikor te majd épp hogy elkezdessz élni ő már kiélte magát.Én úgy gondolom ez túl nagy korkülönbség,azért még is csak 10 évről beszélünk. Ha pl. te 25 lennél ő meg 35 akkor még lehetne esélye a kapcsolatnak de 15,25-ös felállásban sajnos nem sok.

Én azt tanácsolom hogy ne talákozz vele,szakíts meg vele mindenféle kapcsolatot,próbáld elfeleteni és ismerkedj korodbeli fiúkkal.

2011. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem volt semmi és nem is akarok semmit! fúj!
2011. júl. 18. 00:56
 14/18 anonim ***** válasza:

Persze, és akkor ő most 25 évesen még 3 évig nem fog szexelni senkivel a kedvedért :D :D :D


Ne legyél naiv.

2011. júl. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
fúj? ha undorodsz tőle, akkor, hogy lehetsz szerelmes belé?
2011. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

hajajj, kislány. A te érdekedben jobb, ha megpróbálod elfelejteni. Hogy miért? Igen, a korkülönbség miatt.

A legfontosabb, hogy ti életeteknek teljesen más szakaszán vagytok, tehát nem az a 10 év számít (pl. egy 30 és egy 40 éves esetén szerintem senkit sem érdekel). Az számít, hogy te most kezdesz el kilépni a világba, felnőni, életed fontos tapasztalatait megszerezni, amik nagy befolyással lesznek később a felnőtt személyiségedre. Ennyi idősen még senki sem egy stabil jellem, és nagyon sokat számít, hogy milyen behatások érik.

Egy 25 éves ezeken már régen túl van, tanult, továbbtanult, dolgozik, jobb esetben külön él a szüleitől, egy vagy több komoly kapcsolata volt már.

Egy 15 éves lány épp hogy végzett az általános iskolában, általában azt sem tudja, mit akar kezdeni magával, ha felnő, nem volt még jobb esetben semmilyen párkapcsolata, nem hogy szexuális élménye, gőze nincs a világ eseményeiről és nem is érdeklik, és semmi olyan műveltséggel/szakértelemmel/tájékozottsággal/megalapozott szemléletmóddal/gondolkodásmóddal nem rendelkezik, ami alapot szolgáltathatna ahhoz, hogy értelmes beszélgetést folytasson egy 25 éves emberrel, hiszen a személyisége még kialakulófélben van.

Azt gondolom el sem kell magyaráznom, hogy egy 25 évesnek testi szinten és egyéb területeken is más elvárásai, vágyai vannak, mint egy 15 évesnek. Pl.: ő nyugodtan ihat alkoholt és bulizhat hajnali 5-ig, egy 15 éves aligha, ő fogja magát, és nyugodtan elutazhat másik városba, elmehet akármilyen programra, nem kell féltenie magát, egy 15 évesnek jobb esetben ehhez szülői engedély kell, már ha egyáltalán elengedik, és felügyelet, aztán ott vannak az anyagiak, hogy a 15 éves valakitől mindenképp függ, stb.

Hogy azt már ne is említsem, hogy szerintem nem érdemes semmilyen korosztályban olyan férfival kezdeni, aki egyenrangú partnerként tud kezelni egy 15 éves kislányt, aki tisztelni tudja, figyelembe venni a véleményét, hallgatni rá, megbeszélni vele a dolgokat, stb., mert ez egyvalamit jelent: az illető huszonéves agyilag igencsak elvan maradva a kortársaitól/ a korabeli nőknél nincs esélye sem (és ezzel nem arra célzok, hogy egy kamasz véleményét, stb. nem kell tisztelni és kikérni, hanem arra, hogy akinek erre van szüksége 25 évesen, az igencsak reménytelen).

Szóval szerintem jobban járnál, ha kivernéd a fejedből (tudom, könnyű mondani), és keresnél egy korodbeli, max 1-2 évvel idősebb srácot, akivel kölcsönösen tudjátok tisztelni egymást, normálisan elbeszélgetni a korotoknak megfelelő dolgokról, és a korotoknak megfelelően tudtok haladni minden téren, és nem egy alá-fölé rendeltségi viszont alakítotok ki, mint nagy eséllyel ekkora korkülönbség esetén.


Hogy ugye a legrosszabb esetről ne is beszéljek, ahol a srác csak azért mondja, hogy szeret, hogy meglegyél neki, aztán otthagy.

2011. júl. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Be is baszna ha összejönnék egy 15 évessel és akkor közölné, hogy ja amúgy ő még 3 évig nem fog szexelni velem...

eh...

2011. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!

Én is pont ilyen helyzetben vagyok.Közöttünk is 10 év van a barátommal,bár pár évvel idősebb vagyok,mint te.Bár én már együtt vagyok vele egy ideje és tudom,hogy nem csak azért kellek neki,hogy kihasználjon.Egyébként igazat kell,hogy adjak a 02:34-es hozzászólónak.15 évesen még túl fiatal vagy ahhoz,hogy teljesen lekösd magad.És igen,egy 25 éves férfi már teljesen másra vágyik.Meg belegondoltál abba,hogy a szüleid mit szólnának hozzá?Hidd el,egyáltalán nem könnyű elfogadtatni velük.Vagyis az én esetemben így volt.

Remélem semmi bántót nem írtam neked és jól fogsz dönteni.

2011. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!