Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy én nem tetszek senkinek? Hogy nincs olyan srác, akinek én bejönnék? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. 20 leszek lassan, még nem volt barátom. De nem is ez a legnagyobb gond. Hanem, hogy egyszerűen én sztem még nem tetszettem senkinek. Még senki nem közeledett felém, senki nem mondta, hogy csinos vagyok, jól nézek ki, akármi (mármint fiúk).

Nem vagyok egy modell alkat, de nem tartom magam csúnyának. Mások bezzeg úgy vonzzák a pasikat, hogy na. Mindenkiben van valami szép. Sztem bennem is. De hogy lehet, hogy ezt még senki nem vette észre? Lehet, hogy még sincs?

Félre ne értsetek, nem sajnáltatni akarom magam, azzal nem mennék semmire. De tényleg vannak (mint ahogy én is), olyanok, akiket egyszerűen senki fia nem vesz észre? :(

20L


2010. okt. 14. 19:26
1 2 3
 1/27 Funktasztikus ***** válasza:
84%
az hülyeség biztos van olyan akinek tetszel...csak éppe nem tudsz rola...:Dén is most ugy vagyok hogy nem tetszem senkinek de kitudja..:)ne add fel
2010. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tartod magad csúnyának - tehát van önbizalmad - , akkor lehetetlen, hogy nem lett volna eddig próbálkozó.
2010. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok sztem annyira vészes (bár mindenki elfogult saját magával szemben), de önbizalom 0...

Próbálkozó meg... Nem létezik, hogy lett volna, csak én voltam a túl vak...:S

2010. okt. 14. 19:30
 4/27 anonim ***** válasza:

ez lehetetlen, mégha bányarém is lennél, akkor is van olyan fiu a földön, akinek bejössz, legfeljebb nem a külsőddel fogod meg, hanem a belsőddel.

Egyetértek az előttem szólóval, könnyen lehet, hogy van fiú a közeledben, akinek bejössz, csak nem veszed észre, vagy ő nem meri nagyon kimutatni ezt. Lehet, hogy kívülről nagyon ridegnek és távolságtartónak tűnsz, vagy magasak az elvárásaid.

2010. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

nekem se volt még barátnőm és elmúltam 19

amugy meg biztos tetszettél már valakinek csak épp lehet nem vetted észre

2010. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
képet légyszi! akkor többet tudok mondani, bár az írásod alapján normálisnak tűnsz!
2010. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Cirmos kandúr ***** válasza:
dobj 1 képet
2010. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hát eléggé félénk típus vagyok, lehet, hogy emiatt ridegnek vagy távolságtartónak tűnök. Pedig nem vagyok az. Csak kell egy kis idő...

Képet nem szívesen teszek fel netre. Főleg ide nem. Bocsi. Bár jó lenne véleményt hallani...

2010. okt. 14. 20:00
 9/27 Cirmos kandúr ***** válasza:
nyugodtan rakj fel képet, úgyse tudod kik vagyunk meg mi se tudunk rólad sokat, nem lesz belőle semmi
2010. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Cirmos kandúr ***** válasza:
69%
különben is már olyanokat láttunk itt GYIK-on hogy mindenki menekült a gép elől:D XD
2010. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!