Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legegyszerűbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legegyszerűbben egy pasit az ujjunk köré csavarni?

Figyelt kérdés
17/L...a srác 27,és angol.kis kommunikációs probléma,de nem számottevő.apró viccek eddig.konyhán dolgozom,ő barman,és sokszor bejön a konyhára.új ismerettség egyébként:)
2011. júl. 18. 20:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én írtam használhatót, de ha ezt nem ismered fel, akkor még nem vagy elég érett egy komoly kapcsolatra. Ez esetben a tippem: egyszerűen kínáld fel magad.


Jó esetben maradtok köszönőviszonyban.

2011. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
mellesleg utolsó válaszoló pasi? csak mert nem nézném le a férfiakat,ha nem lenne az,h. mindegyik (egy-két kivétellel) csak kihasználja a nőket...vagy pl. van vmi kötelék csávó és csaj között,de ehelyett a csávó egy ugri-bugri macát választ,csak mert az menőbb...ez a legtöbb csávó..és mondjuk rosszul tettem fel a kérdést..nem a legegyszerűbben..de kell..azt hiszem ennyi :)
2011. júl. 18. 20:52
 13/21 A kérdező kommentje:
pont az ilyen válaszokat nem kérem..a kináld fel magad válaszokat...azt hiszem épp ez bizonyitja,h. nem a korombeliekkel egyformán gondolkodom...nem leszek árucikk :) és bocs...a vmi hasznosat nem neked irtam..hanem az első kommentelőknek...ne vedd magadra :)
2011. júl. 18. 20:54
 14/21 anonim ***** válasza:

"mert nem nézném le a férfiakat,ha nem lenne az,h. mindegyik (egy-két kivétellel) csak kihasználja a nőket...vagy pl. van vmi kötelék csávó és csaj között,de ehelyett a csávó egy ugri-bugri macát választ,csak mert az menőbb..."


- Ez mind a 17 évnyi óriási tapasztalatod mondatja veled?

2011. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem áll szándékomban vitázni senkivel.csak tudod attól h. ezt irtam,még nem biztos h. tudod az életem.és ne itélkezz,amig nem ismersz.átéltem olyat,amit nem kivánok senkinek,és ami még felnőtteket is kikészitene.szóval fölösleges tapasztalatlannak mondani. persze,vannak ismeretlen dolgok még,meg még sok tapasztalat kell...de kijutott a rosszból.hidd el.vagy ne hidd..attól még ugy van.
2011. júl. 18. 20:58
 16/21 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy kijutott a rosszból. Azonban azt is hidd el, hogy ettől még nem biztos, hogy bölcsebb vagy, sőt, lehet, hogy éppen emiatt látod ilyen sötéten a dolgokat. Ez persze érthető, de jó minél korábban túllépni ezen. Nem lehet kétszer ugyanabba a folyóba a lépni, és nem is szabad a múlton örlődni, mert a dolgok változnak.


A pasival meg csinálj, amit akarsz, csak ha nem jön össze, csalódsz, ne az legyen, hogy "na, ugye megmondtam, minden pasi szemét".

2011. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
és ha a mult jelen van a jelenedben is? akkor mit teszel?:s
2011. júl. 18. 21:02
 18/21 anonim ***** válasza:

"csak kihasználja a nőket"


Kétlem, hogy 17 évesen hatalmas élettapasztalattal rendelkezné, max. neked az ... a fenti kijelentést pedig kikérem minden férfi nevében.

Én sokat csajozok, kb. három tucat kapcsolat után fejeztem be a számolást (20-60 éves korosztály), de mindegyiket tiszteltem és tisztelem a nőket összességében. És soha nem vágtam át egyiket sem. Mindegyik tudta, hogy mit várhat tőlem: ha kell, kell ha nem, nem. Szóval a nagy öntudatodban vigyázz miket mondasz.


Viszont a kérdésre normálisan is válaszolva: miért akarsz trükközni? Mert az "ujjad köré csavarás" trükközés. Miért nem adod magad? Komolyan gondolod a kapcsolatot? Akkor gondolom azt szeretnéd, ha önmagadért szeretne. Akkor miért kellenek trükkök?

Mutasd meg magad neki és ha tetszik neki, akkor lesz belőle valami, ha meg nem, akkor jobb ha az elején kiderül.

Ha meg csak pasi kell és nem szerelmet keresel, tényleg kínáld fel magad, akkor ennyi ...

2011. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
kikötöttem h. tisztelet a kivételnek...ezek szerint nem olvastad. a másik...mondtam már,h. nem vagyok full tapasztalt,de átéltem már dolgokat.vond kétségbe ha gondolod,de akkor mindegy nő vagyok,vagy pasi,nem tisztelsz...remélem meggondolod.aztán mondtam már h. nem kinálom fel magam..de most,se máskor...egyszerűen nem tudom hogyan kellene közelednem..ennyi az egész..és ha ez olyan nagy baj,akkor mindenki korholjon le...csak egy ártatlan kérdés volt.nem akartam senkit bántani,csupán a tapasztalataimról beszéltem.de mindenki mindent személyes sértésnek vesz.attól h. elmondom a véleményem,még te nem leszel kevesebb,se több...ezért van ez az oldla.nem?
2011. júl. 18. 21:12
 20/21 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a múltat, tapasztalatot, ez nem az a hely ... (harapok erre a minden férfi dumára, ha kivételek fel is vannak emlegetve, de ez hosszabb sztori, mint amennyit Te éltél eddig, bocs! vedd ezt figyelembe!)


Akkor viszont rosszul tetted fel a kérdést. Mert a "közeledni akarsz" és az ujjad köré csavarás nem ugyanaz.

Közeledni nagyon könnyen tudsz: rámosolyogsz, figyelsz rá amikor bemegy, hogy lássa az érdeklődésed és alkalmat adsz rá, hogy minél többször összefussatok, beszélgessetek lehetőleg kettesben. Ebből le kell vennie. Ha nem jön be akkor próbálsz kezdeményezni: beszélgetést, viccelődést, ha nyelvi nehézségek vannak, megkéred, hogy segítsen valami ilyen területen.

2011. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!