Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel, eléggé kavarok, de közben van barátnője! Úgy veszem észre egyre jobban kezd belémesni, de én úgy vagyok vele hogy ha azt mondaná a barátnőjével marad akkor nem bánnom ennyi volt szép volt jó volt és kész! Mit csináljak? mondjam neki, hogy hagyja ott? És szerintetek nagyon rossz dolgot csináltam, hogy más barátját elvettem?
2011. júl. 18. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csináltál rossz dolgot, de azt meg kell értened, hogy ebben a kapcsolatban te csak egy szexuális eszköz vagy amit bármikor eldobnak majd.
2011. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj komoly kapcsolatról
2011. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csinált rossz dolgot? Tükörbe nem tudnék nézni, ha így kib*sznék mással. Na jó, talán ez enyhe túlzás, de akkor sem jó dolog.

Amúgy az elsőnek van igaza, te csak egy eszköz vagy, egy tárgy, egy másodlagos valami ebben a háromszögben. A helyedben én lépnék (sőt, bele se kezdtem volna).

2011. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:/ végülis teljesen igazatok van! köszönöm és megfogadom
2011. júl. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!