Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Mikor pusziljam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon megszerettem és ő is engem. Szoktunk bebeszélgetni a suliba is(évfolyamtársak vagyunk), meg msn-en.Én megmondtam neki hogy szeretem, és hogy többet is szeretnék tőle mint barátság, és azt mondta hogy Ő is szeretne meg minden, de még ismerjük meg egymást jobban. Ezzel nincs semmi baj, csak amikor elmegy vagy én megyek el akkor egy szijával elköszönünk. A kérdésem az lenne, hogy mikor pusziljam meg, hogy ne vegye rámenősnek meg semmi.Ma együtt sétáltunk le a sulitól és én mentem fel a nagymamám házához és szintén csak elköszöntünk egymástól.

Valószínű hogy összefogunk jönni, mert már másoknak is mondta hogy kedvel.

Neki már sok barátja volt, ezért is izgulok egy kicsit. Nekem is volt már barátnőm, de Őt már régóta ismertem szóval nem kellett érte megküzdenem. Elsősorban lányoknak a válasza érdekelne, hogy Ő, hogy várná el egy fiútól.

Az idióta kommentárokat kérem másnak tartogatni.


2009. ápr. 2. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezhetem hogy hány évesek vagytok? csak mert 14 év felett szerintem egy puszi már szinte semmiség (sajnos a lányok sokszor úgy veszik hogy ez csak egy baráti puszi no mind1 ha fiatalabbak vagytok akkor egy puszi mindig nehéz és nagy dolog én javasolnám hogy mikor elbúcsúztok egymástól és ő megy valahova akkor kísérd el az ajtóig és mikor már nyitja az ajtót akkor mond neki hogy szia és adsz neki egy puszit ennyi az egész:D tudom ez fiatalon nagy dolog
2009. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De én ezt nem érzem nagy dolognak, csak nem akarom elijeszteni. Nem tudom hogy hogyan közeledjek ilyen mértékben hozzá.(Ő is 13 éves pont mint én)

Én már sok lányt megpusziltam, de csak mint barát, és az jött magától.

2009. ápr. 2. 16:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Off: Egyáltalán nem szarkasztikusan mondom, de olyan aranyos ez az egész. Mikor én ekkora voltam, tök felnőttnek képzeltem magam és azt hittem milyen nagy gondjaim vannak, de így visszanézve nagyon gyerek voltam.

On: szeritem is elköszönéskor nyomj egy puszit az arcára, és nehogy gondokodj előtte, mert ha sokat agyalsz nem mered magad rászánni, lecsúszol a lehetőségről, és bánni fogod. Ha tetszel neki (és mint leírtad konkrétan tudod, hogy kedvel) akkor nem fog rámenősnek hinni, sőt tetszeni fog neki, hogy bátor és magabiztos vagy. Sok sikert!

2009. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ha már témánál vagyunk akkor lenne egykis offom:D de csak kicsi szóval hogyan (mikor csókoljak meg egy lányt? ) hasonló a szituáció csak még adjatok hozzá 2-3 évet:D én

úgy vagyok vele hogy nem merem megcsinálni úgyhogy mindig marad csak a baráti puszi a végére

2009. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a javaslatokat.
2009. ápr. 2. 16:49
 6/14 A kérdező kommentje:

Most nem azért, de ezt miért nem tudod egy külön kérdésként feltenni, miért kell a másiknál kérdezni?

Nem haragból mondom, csak kicsit sztem tapló dolog....

2009. ápr. 2. 16:54
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem tom, de sztem 13 évesen még legózzál vagy homokozzál!
2009. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Ahhoz képest hogy 13 éves vagy, beérettnek látszol.. Fogadd meg a tanácsokat!!!
2009. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
bocs csak azért írtam ide mert mondom ne legyen két szinte ugyanolyan kérdés egymás után tényleg bocs
2009. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Semmi gond.:D

Köszi a komikat.

2009. ápr. 2. 19:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!