Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MILF vagy fiatal lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MILF vagy fiatal lányok?

Figyelt kérdés

Fiatal lányok(17-21)

MILF(32-45)


kb viszonítottam


2011. júl. 19. 13:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Persze. :D Egy bálban csak poénból felkértem a szóban forgó nőt táncolni, igent mondott. Tök jót táncoltunk, aztán megkérdeztem, hogy meghívhatom-e valamire, beleegyezett ebbe is. A pultnál ültünk, elkezdtünk beszélgetni, ő kérdezgetett rólam (Hogy hány éves vagyok, meg ilyenek), tök jól elbeszélgettünk. Aztán épp egy lassabb szám jött, felkértem újra, jött is örömmel. Tetszett is a nő, meg volt is bennem pia, emiatt elkezdtem tánc közben simogatni, meg puszilgatni a nyakát, mire ő megcsókolt. Ezután már az egész szám közben csókolóztunk. Amikor végeztünk, azt mondta, hogy menjünk ki. Kimentünk, leültünk egy padra, folytattuk a csókolózást, meg egymás simogatását. Aztán kicsatolta az övem, lehúzta a nadrágom, és kielégített orálisan. Nagyon jól csinálta, ő csinálta eddig a legjobban. :D De sajna ennyinél megálltunk, utána ő haza is ment. Azóta se láttam. :S
2011. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
durva és nem néztek a többiek? mikor ott puszilgatsz egy idősebb hölgyet?
2011. júl. 19. 14:36
 13/21 anonim ***** válasza:
Nemigazán foglalkoztak vele. Egyedül a pultos srác nézett picit furán, amikor odamentünk együtt.
2011. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy nem történt utána semmi, de amúgy volt férje/pasija?
2011. júl. 19. 14:42
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem, egyedülálló volt. Amúgy én is sajnálom, hogy nem lett több a dologból, de így is bőven jó volt. :)
2011. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
:D de akkor nem értem hogy miért nem vitt fel hozzá? na mind1
2011. júl. 19. 14:54
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát így jobban végiggondolva lehet, hogy csak azt mondta, hogy egyedülálló... De szerintem inkább csak túl fiatalnak tartott.
2011. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

pedig ők szeretik a fiatalok xD


amúgy leírnád priviben hogy nézett ki? persze ha nem gond de nem muszály

2011. júl. 19. 15:03
 19/21 A kérdező kommentje:
*muszáj
2011. júl. 19. 15:03
 20/21 anonim ***** válasza:
Persze, de szerintem nem kell ide privát. Kb. 170 cm magas, festett szőke, barna szemű, vékony nő volt. Nem éppen az ideálom volt, de jól nézett ki. :)
2011. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!