Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A WOW miatt nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A WOW miatt nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még nem volt barátnőm, tehát szűz is vagyok... 7 éve játszom rendszeresen a World of Warcraft nevű játékkal... jelenleg az 5. karakterem játszom 86 Hunter vagyok... Lehet túl visszahúzódó vagyok ?
2011. júl. 19. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem a WOW miatt nincs barátnőd, hanem azért nem mert függő vagy és nem mozdulsz ki. Meg kell találni az egyensúlyt..az nem baj, ha játszol, én speciel most fogom feltelepíteni a pasimnak a wowot :) rávettem, h együtt nyomjuk... de ez nem jelent napi nonstop wowozást, sokkal több időt töltök házon kívül, barátokkal, bulizással, mint a wow-val...


22/L

2011. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az én barátom akkor szokott rá egy szgépes játékra (nem wow), amikor már együtt voltunk. Majdnem szakítottunk miatta... És ha újrakezdeném SOHA nem jönnék össze olyannal, aki játszik ilyeneken. Szóval a válasz igen, amiatt nincs valószínűleg. Ha állandóan a gép előtt ülsz, akkor nincs miről beszélned, nincsenek élményeid mással kapcs. Ez meg unalmas.
2011. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
játssz tovább, ne egyél igyál semmit stb. CSAK Játssz!!!
2011. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
NINCS ÉLETED !!!! EGÉSZNAP VILÁGOK HARCA? NE SZOPASS MÁ !
2011. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
A barátom is wowozik nagyon idegesitő... sztm állj le vele te is.Ő neki sajnos ez a szenvedélye volt amikort randiról késett mert wowozott volt amikor átmentem hozzá és nem is foglalkozott velem a wow miatt:S állj le a wowal te is!!! : )
2011. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
igen amiatt. a tesóm is a wow miatt szakított a pasijával, mert már nem foglalkozott vele, mert wow-ozott. és nem jött át hozzá, mert wowoznia kell. inkk álljál le vele szépen és kezd társasági életet.:)
2011. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
hunter? én helyetted druid lennék... nem is értem miért nem buknak rád a csajok
2011. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez elég valószínű... am nem csak 85ig van?:D na mindegy...

Szal elég valószínű, rohadt nehéz leszokni de meg kell csinálnod. Haverom játszott... mondtam neki ez komolyan olyan mint a cigi... mondta nem.. ez más.. (ez úgy nyer értelmet: cigi függő volt, fél hét alatt letette, oylan szinten hogy doboz cigivel járkál magával, csak hogy emlékeztesse a függőségére)...wowról 3 éve próbál leszokni:D ....am nagy átlagban azok szoknak le akikben felmerül ez a kérdés

szóval hajrá, elindultál az úton.....az út végén puncik várnak:D:D !!!

2011. júl. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!