Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, eszembe jutott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, eszembe jutott a legjobb kérdés: mi az amit nem szerettek a fiúkon (ban)?

Figyelt kérdés
Eddig mindig azt kérdeztem, hogy mit szerettek, de rájöttem, hogy ez jobb kérdés: lehet bármi, belső vagy külső.
2011. júl. 19. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Úristen. Itt nincs olyan hogy fiú-lány, itt csak emberek vannak. Fiúk viselkedhetnek pont olyan idiótán, mint a lányok, lehetnek pont olyan önzők, vagy nagyképűek. Nincsenek a fiúknak külön tulajdonságaik - meg a lányoknak külön tulajdonságaik. Így eztán ez sem jobb kérdés, sajnos.
2011. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ápolatlan, bunkó, tapintatlan, egoista, nyomulós, gyerekes felfogású. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én pl utálom ha egy srác kopasz,igénytelen,bunkó,nem tud normálisan viselkedni.De amit a legeslegjobban utálok ha nem tud dönteni pl. h akar-e tőlem valamit vagy nem

most ezek jutottak hirtelen így eszembe

16/L

2011. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha várni kell rá fél-1 órákat, ha hiába igyekszem, esélyt nem ad arra, hogy megbeszéljük a félreértéseket, ha nagy nehezen túlteszem magam a fosós énemen és elmondom neki, ami bánt, egyből megsértődik, de akkor is, ha nem mondom el, ergo tök mindegy, mit csinálok, hűvös lesz.

Nem szeretem, hogy megbeszélünk valamit, és lemondja, vagy hogy a haverokkal való program mindig értékesebb, mint amit én javaslok, mert ahhoz sosincs kedv.

Nem szeretem, hogy elég gyakran hűvös; ha azt szeretné, hogy legyen valaki, akire bármiben számíthat, de előbb megy segítségért máshoz, mint hozzám, vagy ha kiállok mellette egy olyan szituban, ahol félek, hogy akár meg is verhetik, a végén megkapom, hogy nem kért meg arra, hogy "vigyázzak rá"

lehetne sorolni... :(

2011. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem személy szerint egy problémám van csak (persze a mindenkire általánosan érvényes nemkívánatos negatívumokon túl, mint pl bunkóság, túlzott ego, rosszindulatúság, hazudozás stb) és ez a következő:

attól hogy nő vagyok, még tudom használni a csavarhúzót meg a fúrót, nem fogok összeesni, ha kicsit cipekednem kell, sőt még fára mászni is tudok, sok "fiús téma" érdekel(stb), de ettől még ha kell, tudok lenni nőies és csinos, és igénylem az alapvető udvariasságot (pl: nem kell mindig mindent hozni helyettem, de azért engedjenek előre az ajtóban)


Miért olyan nehéz bizonyos férfiaknak megérteni, hogy vannak olyan nők/lányok, akiket nem csak a ruhák és a cuki kisállatkák érdekelnek de ettől még nők maradnak? Néha lehet hagyni minket is polcot szerelni, és nem kell megsértődni, ha nem kérünk ilyesmihez segítséget...

De gondolom ez egy egészen speciális dolog, nem tudom, hogy rajtam kívül mennyi ilyen csaj van :D


Jha és még egy dolog, ami kifejezetten taszító: a sörhas


24/L

2011. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első, van benne valami amit mondtál. Nagyon jók a válaszok, gyerünk tovább.
2011. júl. 19. 17:09
 7/10 Hubai válasza:
én fiú vagyok de muszály ideiirnom!!;) tudod mit utállok az ien lányokban? h azthiszik h azért gyökér mert pasi!xdxd nembaj majd felnöttökXDXD
2011. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én tapasztalataim alapján azt utálom, ha valaki gyerekes, de nem abban a formában, hogy mondjuk mesét néz, hanem hisztizik baromságokon, anyuci nyakán csüng és esze ágában sincs elköltözni, vagy bárminemű karriert létrehozni, csak otthon ül és gépezik, ha ok nélkül durván féltékeny, ha meg akarja szabni, hogy mit csináljak, vagy fellengzős hímsoviniszta szövegekkel jön, hogy a "nő csak arra való, hogy főzzön-mosson-takarítson" stb, ha nem hajlandó takarítani, és mocsokban él, (ami nem 2 koszos zokni a padlón, hanem a durván tenyésző enyészet, plusz 5 centis porréteg mindenütt) ha nem akar velem programokra jönni, csak otthon ül, vagy nem törődik velem az ágyban, és őszintén megvallva a kövéreket se bírom, de a mackós testalkat még belefér... Jah és igen! A halálom, amik abszolút kizáró tényezők: ha valaki erős dohányos, össze van nőve a szemöldöke (ennél undorítóbb nincs!!!) nem vág körmöt, vagy egyéb formában igénytelen.

Ha bunkó de viccesen csinálja nekem az tetszik. :D Más hirtelen nem jut eszembe.

20L

2011. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utálom az éretlen, humortalan fiukat.És azokat, akiknek nincsenek igényeik.Pl. valaki feltölt a s.e.g.g.é.r.ő.l vagy a c.s.ö.c.s.é.r.ő.l egy képet, és egyből érkezik 5 olyan válasz, hogy hol laksz? Van kedved ismerkedni?Stb.. Vannak ilyen csődtömegek, én ezt értem, de legalább ne járatnák le magukat nyilvánosan..
2011. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Igénytelen x6 ((van Ápolatlan x1))

Bunkó x5 + ((van Tiszteletlen x1 + Goromba x1))

Hűtlen x5

Hazug x5

Erőszakos x4

Goromba x1

Ápolatlan x1

Tiszteletlen x1

Bizalmatlan x1

Buta x2 és Lassú észjárású x1

Céltalan x1

Csúnya x1

Megjátszós 1x

Nyálgép 1x + Nyálas x1

Önző x1

Lusta x1

Kocka x1

Tetovált x1

Öreg x1 (50 évnél idősebb) "


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. aug. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!