Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom kiverni a fejemből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nyáron ismertem meg. Nagyon ritkán dumálunk face-en. Egyszer találkoztam vele, még nyáron. Azóta nem is fordul meg a fejemben hogy még egyszer elhivjam dumálni mert akkor úgy láttam rajta, hogy nem igazán jövök be neki. Ez kb 4 hónapja volt. Közben össze is jött egy csajjal (aki külföldi és ha jól tudom csak tanitási szünetekben találkoznak).

Amikor úgy vagyok vele hogy már szinte eszembe se jut, kihevertem, mindig valami miatt újra eszembe jut (pl. meglátom face-en egy kiirását, meghallok egy dalt ami rá emlékeztet mivel ő is szereti...). Eléggé kiakaszt már ez a helyzet.


2011. nov. 2. 09:04
 1/3 A kérdező kommentje:

Bővebben arról hogy hogyan ismertem meg.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. nov. 2. 09:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van,mert ahelyett,hogy elfogadnád,hogy nem lehet semmi-tovább hitegeted magad.Engedd el szépen,keress magadnak valami hobbit(ha nincs),vagy tanulj.Előbb-utóbb jönni fog egy másik fiú,aki majd elcsavarja a fejed.
2011. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én teljesen elfogadtam hogy nem fogok vele összejönni. Sőt, szerintem nem is jönne össze egy ilyen gáz csajjal mint én ( ez hogy itt kérek tanácsot már egy nagyon jó példa rá hogy tényleg gáz vagyok...) De amikor eszembe jut valami miatt, úgy el tudok rajta gondolkodni,hogy mi lett volna ha összejövünk. Biztos összeillettünk volna, mert hát több együttes is van amit szeretünk, egy hobbink is hasonló, meg nekem úgy az egész megjelenése szimpatikus (az már más dolog hogy neki valószinűleg én egy cseppet sem jövök be). Már sokszor azon gondolkodok hogy kitörlöm face-n az ismerősim közül hogy ne lássam többet ha kiir valamit...
2011. nov. 2. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!