Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja dolgozom egy irodánál, ahol fiatal, jóképű főnököm van. Az elején nagyon vonzott szexuálisan, de persze nem volt semmi, csak néha eszembe jutott. Aztán szerencsére ez az érzés elmúlt, mostanában viszont megint előjött. Nem tudom, hogy ez normális-e, mi lehet ez. Nem szeretem, nem akarok semmit tőle, mert szeretem a párom, nagyon is, ráadásul a munkámat sem adnám ezért és amúgy se hiszem, hogy (annyira) bejönnék a főnöknek, mert a barátnője kicsit vékonyabb, sportosabb, hosszú szőke hajú, gondolom neki az tetszik és jelét se adta. Viszont néha gondolok rá szexuális jelleggel. Mit tegyek? Neki is van barátnője, nekem is párom. Én 22 vagyok, ő 33 (de nem tűnik annyinak).
2011. szept. 18. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit.
2011. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dugjatok! Jó lesz az!
2011. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
B@sszatok, de légy őszinte a pároddal, mert ő jobb nőt érdemel tőled, te rib@nc!!!
2011. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit homályos a történet.

Szereted egyáltalán a párod?Ha igen,akkor térj észhez!:)

2011. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"mert szeretem a párom, nagyon is" akkor nem b*szod át:).

Mondjunk , ha velem ilyet csinálna valaki magamból kiundulva és szerintem ezzel nagyon sok férfi így van akibe van egy kis tartás. Szétverném a főnököt is meg téged..majd nyugodtan mennék a börtönbe.D:D legalábbis én ezt tenném az 100.

2011. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na a sztori annyi, hogy imádom a párom, viszont a főnököm meg tipikusan az "esetem" pasiban, viszont nem akarok csinálni semmit vele. Mit csináljak, hogy még ilyen szinten se jusson eszembe? Sem a munkám, sem a kapcsolatom nem tenném tönkre emiatt. Viszont engem zavar.
2011. szept. 18. 22:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értem az utolsót! Nem történt az ég világon semmi. Se flörtölgetés, se jópofizás, semmi!!!
2011. szept. 18. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy verd ki a fejedből? Kalapáccsal! :)


Egyébként meg inkább én kellenék neked, sokkal jobban járnál!

Adig nincen baj, amíg ez a dolog csak a fejedbn marad! Mert ha történik is alami és megcsalod a párod, akkor a ribanc kategóriába kerülsz! Aztán gondolkozz el rajta, hogy megérte-e?

2011. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De ott van benned az az érzés , hogy elakarod érni(leginkább a farkát) és amíg ott van és minnél jobban folytod el annál jobban fog kitörni belőled.

Ha van eszed rájössz mit csinálsz, ha meg nem akkor folytod el a nagy csattanóig.

Csak azért gondolkodj el, hogy ne légy önző mert más életét is elb*od főleg azét akit te úgy "szeretsz"!.

És elég egy ilyen kis külsőség és te már egyből gondkodsz, hogy hopp...akkor inkább hagyd elöbb ott a barátod. Ne közbe. Mert magamból ki indulva...huu. már leírtam.

2011. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!