Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig senki sem udvarolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig senki sem udvarolt, most pedig hirtelen 2 fiú is?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Eddig még senki nem bókolt nekem és senki sem akart járni velem. Most pedig 2 hét alatt két fiú is. Az egyik már kicsit túlzásba is esett.


(Nem vagyok ronda, magas, vékony-normál testalkatú vagyok)


2011. júl. 20. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a sors picim ez bizony!
2011. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt hittem egyértelmű :)

Hogy hogy eddig senki, most meg hirtelen 2 fiú is udvarol? Mitől lehet ez?

2011. júl. 20. 10:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél el feromon parfümöt használni?
2011. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem :)
2011. júl. 20. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami változás történhetett az életedben, amitől "kivirultál"...?
2011. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg véletlen.. esetleg most valami hatására megnőtt az önbizalmad, és javult a kisugárzásod! :)
2011. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Olyan nagy dolog nem történt. Igazából eddig nem nagyon mentem sehova, itthon ültem, mostanában kicsit azért eljárok néha, de nem bulizni.

Amióta az első fiú "udvarolgat" azóta sokkal jobb kedvű vagyok (bár általában is az vagyok, de most jobban). Talán ezért mert a másik fiú is közeledni felém. Vagy nem tudom.

Talán kicsit növelte az egomat.

2011. júl. 20. 10:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Talán magad adtad meg a választ:

"Igazából eddig nem nagyon mentem sehova, itthon ültem, mostanában kicsit azért eljárok néha, de nem bulizni."


Ha egy ilyen kiruccanás alkalmával futottál velük össze, akkor elég nyilvánvaló. Ha csak véletlenszerűen bekopogtattak az otthonodba, az már tényleg furcsa.

2011. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A menzesz után végre megjött a kisugárzásod is. Ideje volt, bravó, de ne élj vele vissza....választottál már a kettő közül?
2011. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!