Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha valaki "túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha valaki "túl kedves"?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, több lány is mondta már rám, hogy "túl kedves" vagyok--->tehát maximum barát lehetek a számukra.

Igazából nem értem miért mondták, mert..hogy is mondjam..nem vagyok az a nyálas típus, sőt szinte egyáltalán nem is szoktam bókolni, dicsérgetni. Az tény, hogy nem vagyok egy bőbeszédű, hangos srác, nem szoktam össze vissza fecsegni...de nem tudom erre értették e. Arra sem mondhatták, hogy túl érzelmes vagyok, mert az érzelmeimet nem szoktam kimutatni különösebben, ettől függetlenül gyakran vannak "mély" mondataim. Szerintetek miért mondhatták? Arra gondoltam titkon az agresszió hiányzik nekik. Ezt csak abból szűrtem le, később milyen srácokkal jöttek össze :). Mit gondoltok erről?


2011. júl. 20. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Tény: az a barát típus, aki nem elég jóképű.
2011. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én jóképű vagyok, nem nézek ki rosszul. Amikor volt barátnőm ő is ezt mondta. Azt mondta, neki HIÁNYZIK a veszekedés. Mert volt egy dolog, amiben nem értettünk egyet, én meg lezártam annyival, hogy "te így gondolod, én meg így, több nézőpontból is lehet nézni, amúgy is mindegy". És erre mondta, hogy nem lehet velem egy jót veszekedni.
2011. júl. 20. 13:57
 3/10 Smartguy86 ***** válasza:
38%

Rosszul gondolod... Ez annyit jelent női nyelven, hogy nem vagy elég rámenős, nem mered kimutatni az ÉRZELMEIDET (bizony, mutasd ki!!! azt is ha dühös vagy, azt is ha örülsz). A nők nem egy bájolgógépbe fognak beleszeretni, hanem egy hús-vér férfibe!


És tévedsz abban is, hogy agresszió kell nekik. Erő kell, ez tény, de az inkább határozottság legyen, és magabiztosság. Lássák rajtad, hogy bízol magadban, hogy elhiszed, hogy jó vagy! Enélkül nem sok babér terem...

2011. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:
52%
Volt barátnőd hülye, lelkibeteg csaj volt... ne is vedd komolyan. Nem KELL veszekedni!! Soha! A konfliktus jó, de azt meg lehet beszélni anélkül, hogy egymásnak esnétek.
2011. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem vagyok rámenős, az tény. De a dühömet inkább nem szeretném kimutatni, az szerintem több kárt okozna, mint hasznot.
2011. júl. 20. 14:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom hogyan lehet kimutatni a dühöt úgy, hogy "jó" legyen. Nekem volt egy időszakom, amikor eléggé frusztrált és dühös voltam, persze akkor mindenkinek az volt a baja. Most meg nem vagyok az, és ez a baj? Ez elég érdekes. Középutat meg itt nem nagyon látok, mert a düh az csak rombol szerintem.
2011. júl. 20. 14:04
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
Nem a nők iránti dühödet :D Hanem ha valami felbosszant, akkor ne csak hümmögj. Lássák rajtad, hogy képes vagy érzésekre! A nőknek ez fontos! Te azt hiszed, hogy egy férfinek nem szabad kimutatni az érzéseit. De ez hülyeség. A férfi is ki kell, hogy mutassa, mert akkor jobban fognak benne bízni, emberként tekinthetnek rá. Aki eltitkolja a dolgait, arról mit feltételezzenek ha kapcsolatra kerül a sor? Hogy fognak megbízni benned?
2011. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Smartguy86 ***** válasza:
Meg az, hogy tudj határozott lenni. Érd el, amit akarsz. Ha megalkuvó vagy, vagy ahogy sokan mondják - "kerülöm a konfliktusokat", abból semmi jó nem sül ki. Miért kerülöd? Ez a megalázkodás első jele. Egy férfinek nem szabad megalázkodni! A férfi küzd, kiharcolja a dolgokat. Meghódítja a nőt, megmutatja mire képes, dolgozik, stb. A nők is ezt csinálják, csak ők máshogyan...
2011. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, ki kell mutatni az érzéseit, ezt gyakorolnom, fejlesztenem kell igen. Egyébként nem vagyok dühös a nőkre. A düh alatt más dolgokat értettem. Bár mostanában nem nagyon szokott feldühíteni semmi sem.

Egyszer elgondolkoztam rajta, mit reagálnék, ha beszólogatnának az utcán, esetleg "utunkat állnák". Ilyenkor mi a civilizált teendő?

2011. júl. 20. 14:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem megalázkodás miatt kerülöm ezeket, egyszerűen nem látom értelmét.
2011. júl. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!