Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felenk vagy miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felenk vagy miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik bulin bokolgattam egy csajnak, de o ugy tett, mintha nem hinne el ezeket a bokokat. Leultem melle, es megfogtam a karjai, erre eltolta a kezeimet magatol; majd megfogtam a derekat, amire szinten ez volt a reakcioja; kozel hajoltam hozza, de megint eltolt. Tudom, hogy tetszem neki, de megis miert viselkedett igy?

Latasbol ismerjuk egymast, koszono viszonyban vagyunk, es az utobbi idoben ha kerdezek tole es a bararnoitol valamit altalaba o valaszol vissza.


2011. júl. 20. 16:21
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Ha nem akarja, nem akarja. Ne erőszakoskodj!
2011. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy tetszel neki? Mert abból, amit leírtál, nem úgy tűnik:)
2011. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tisztán emlékszek hogy pár napja ugyanilyen kérdést kiírt valaki, csak ott a csaj írta, hogy a pasi ült mellé, és eltolta a kezét meg stb. lehet egymásra találtok itt is XD
2011. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Latom, ahogy ramnez, tobbszor neztem mar ot, es volt, hogy azon kaptam, hogy o is nez engem.
2011. júl. 20. 16:26
 5/7 anonim válasza:

úúúú mekkora jel! te nem néztél még senkire sem?

omg

f

2011. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hümi ***** válasza:
attól h a tekintetek össze ütközött nem azt jelenti h bejössz neki.. kicsit rámenős voltál és lehet neki nem tetszett, főleg ha buliba és volt benned egy kis alkohol utóhatás :D hívd el vhova, ha ennyire biztos vagy benne h "tetszel neki" aztán kiderül, csak akkor ne legyél ilyen rámenős :D
2011. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy ferfi megerzi az ilyet, hogyha tetszik valakinek; meg az egyik ismerosom is mondta, hogy nem ugy tekint ram, mint mas ferfire.

Miert voltam ramenos?

2011. júl. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!