Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja velem? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem? ( félénk? Vagy csak szórakozik? )

Figyelt kérdés
A sztori maga annyi hogy van egy srác akivel egy környékn lakunk,35 éves én 26. Régebben sokszor találkoztunk az uccán pár éve smseztünk egy rövid ideig, de több nem lett a dologból. Pedig akkor szerettem volna. Később másik városba ment dolgozni és hetente párszor van csak otthon, úgy alakult telszámot cseréltem és elküldtem iwiwen. Visszairt hogy köszi puszi, majd érdeklődött hogy mitcsinálok mostanában... Válaszoltam és én is kérdeztem. Később írt, és írta, hogy a telszám gyorsabb lenne, úgyhogy ott válaszoltam neki, egy két sms elment és azóta semmi. Irok, de nem válaszol. :S Miért csinálja ezt? Nem egy nőcsábász féle, én még egy barátnőjét nem láttam, és nem is hallottam hogy lenne. Bár nem akartam foglalkozni vele, de arra lettem figyelmes, hogy vele álmododm, várom hogy írjon, gombóc van a torkomban. Mit tegyek, minél többet irok annál nyomulósabb vagyok.... De mégis megőrit hogy nemtom mi van most... Egyáltalán minek adta meg ismét a számát..... miért mondta hogy inkább sms mint iwiw? Mit tegyek? szerintetek?
2011. jún. 30. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán megrémítette, hogy 26 éves vagy és nem tudsz írni. Az UTCÁN nem pedig UCCÁN.

Egyébként meg valószínű meggondolta magát veled kapcsolatban, vagy ő csak barátkozni akart és amint észrevette, hogy nyomulsz rájött, hogy mégse akar. Amúgy sem szereti minden pasi a nyomulós nőket. NE ZAKLASD!

2011. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem irok neki, semmi nyomulósat, csak érdeklődöm. De Ő volt aki megadta a számát, Ő írt, most meg... nem értem. Azt tudom hogy elég félénk, mint irtan még soha nem láttam nővel. De ha nem akarja, hogy írjak akkor írja meg és ennyi! Szóbol ért az ember. Nem tudom mire gondoljak... Mit csináljak? Tanácsot kérek :(
2011. jún. 30. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj. Te már írtál neki, most rajta a sor. Ha nem válaszol, az azt jelenti, hogy nem akar veled beszélni. Ha válaszol, akkor lehet, hogy dolga volt. Kapcsolódj ki, barátnőzz, pasizz, kirándulj. Itt a nyár, bármit csinálhatsz, foglald el magad, és akkor nem gondolsz annyit rá
2011. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!