Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HOgyan koptassam le az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgyan koptassam le az idősebb srácot?

Figyelt kérdés

Én 15/L ő kb. 19/f. hát az a helyzet, hogy sose nem is tetszett nem gondoltam róla semmit. alig láttam eddig. egyszer csak kinn lógunk a csajkkal dumálunk röhögünk és ott van ő is a haverjaival focizik. én persze nem őt néztem hanem egy másik srácot ( de róla majd máshol) na és ő meg nem tudom hogy mit hitt.

a lényeg, hogy aznap rám írt egy közösségi oldalon és elég jól elbeszélgettünk. megmutatta a verseit, amik nagyon tetszettek. elvoltunk, de nem tetszett még mindig. viszont a véleményem meg változott róla. teljesen, de mint pasi nem.

aztán pár hete újra kinn voltunk és ő is, hát nem gondoltam volna, hogy kijön. leült a közelünkben. aztán dumáltunk 3 asban, bár a bsrátnőm nem sokat szólt bele. én meg nem vagyok gyakorlott az ilyenekben. nagyon nem ezt akartam, amikor dumáltunk csak azt hittem ez egy szimpla beszélgetés...


2011. júl. 20. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kihagytad azt a részt, amiben üldözött a szerelmével.
2011. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ennek a kérdésnek semmi értelme! :D Egész végig azt ecseteled hogy nem jön be a srác, aztán rátérsz hogy csak mint haver, de úgy igen és a végén írsz egy ilyen mondatot " nagyon nem ezt akartam, amikor dumáltunk csak azt hittem ez egy szimpla beszélgetés..." --> Most akkor tetszik ez a srác vagy sem? Döntsd már el. :D Amúgy mi a kérdés? Mert ebből az derült ki hogy mégsem akarod lekoptatni, hanem inkább tetszik. Vagy én értettem félre?
2011. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!