Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon bunkó vagyok? XD (többi lent)

Figyelt kérdés
chaten beszélek fiúkkal, és mikor elkérik az msn-em azt mondom a bátyámén vok, nem baj? mire ők nem, add és odaadok nekik egy durva címet, ami szint úgy az enyém. ki van rakva egy pasi képnek, és mikor rám írnak fiúsan válaszolok, és nem értem hogy honnan vettek fel. és ők azt hiszik h a nem létező bátyámmal beszélnek. xD
2011. júl. 20. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:

:D barátnőmmel mi durvábbak vagyunk 1000x de azt nem írom le, mert tényleg köcsög dolgok... :D elismerem.. :/


Okéska :D

2011. júl. 22. 01:02
 62/68 anonim ***** válasza:

írd már le léci.Kib@szottul kiváncsi mi lehet az nagyon köcsög dolog.

16/F

2011. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:
Áhh azt kihagyom.... :)
2011. júl. 22. 21:19
 64/68 anonim ***** válasza:
nemááá.most direkt húzod az agyam,vagy éppen én is beleestem a szivatásodba, vagy mi.írd már le.most mit veszíthetsz?tényleg kíváncsi vagytok mekkora egy boszorkányok vagytok.úgy is név nélkül van az egész.
2011. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:
azért nem írom le, mert nem akarom hallgatni a többiek lehurrogását, hogy hogy lehetsz ekkora szemét meg mit tudom én -.-"
2011. júl. 24. 15:28
 66/68 anonim ***** válasza:
akkor privibe.
2011. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim válasza:

szerintem tök nagy arc vagy.xDDD

nemtom mit kell lehurrogni.most merti annyira nagynak képzelitek magatokat ő attól még mérne szórakozhatna.azér merti rondák vagytok és nektek nem írnak azér nem kell öt csesztetni.én melletted állok sztem tök vicces semmi bunkóó nincs benne.x'DD

2011. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
na,látod gyűlnek a rajongók.nem fognak téged itt lehurrogni, ha elmondod azt a durva dolgot,amit már említettél.előző elötti voltam.
2011. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!