Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárható lenne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható lenne egy olyan lánytól akivel még csak ismerkedtek, hogy ha nem ér rá akkor szóljon hogy bocsi te hülye ma nem érek rá?

Figyelt kérdés

Nekem kellett felhívnom rá 2 órára hogy akkor most mi van nem érdekellek már vagy mi van?Vagy élsz még vagy halott vagy?Még ő volt felháborodva szinte....

Azt mondta hogy közbe jött valami,ok ezt én el hiszem de akkor nem illene előtte szólni hogy te szerencsétlen ne várjál vagy valami?Nagyon rosszul esett nekem,plusz hogy még ő volt felháborodva!

Ti ezt mire vélnétek?


2011. júl. 20. 23:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Ha többször is megcsinálta veled, ne várj tőle korrektséget, mert hiába. Nagy valószínűséggel tényleg nem lelkesedik eléggé ezekért a találkozókért. Felejtős.
2011. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Igen, elvárható lett volna tőle, és nem jogos a csaj felháborodása. Max. akkor, ha nem volt pénz a telefonján és szólni akart, csak így nem tudott. Viszont nem kellett volna 2 órát várnod, hanem kb. 10 perc után már hívhattad volna. 29N
2011. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a háta közepére kívánja a találkozót. Főleg ha már egyszer ezt eljátszotta veled.

Hagyd a francba.

20/L

2011. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:15


1 órát vártam és csak 2 óra múlva hívtam fel,mert kiváncsi voltam hogy jelentkezik e....

2011. júl. 20. 23:17
 15/34 A kérdező kommentje:

Az érdekes az hogy eddig korrektséget mutatott felém és úgy is állította be magát.Nem tudom mi ütött belé....

Lehet játszik vele és féltékennyé akar tenni?Már arra is gondoltam...

Nem hiszem hogy nem érdekelném mert eddig mindig ott volt tiszteségesen és tényleg mindig érdeklődést mutatott felém.

2011. júl. 20. 23:21
 16/34 anonim ***** válasza:
egyszerűen elfelejtette a leányzó a találkozót. nehezére esett beismerni, hogy hibázott, ezért háborodott fel. gondolom bocsánatot kért. majd vmivel kiengesztel. a másik pedig, hogy negyed óránál tovább sose várakozz. ha letelt a 15 perc, csörögj, hogy mi van, és menj el. ne legyél lúzer!
2011. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy csak próbára akar tenni vagy valami ilyesmi?

Mert eddig tényleg normális volt velem és mindig érdeklődött!Vagy lehet hogy bejött még egy pasi a képben?

2011. júl. 20. 23:23
 18/34 anonim ***** válasza:
ez már kombinálás, ne csinálj bolhából elefántot :/
2011. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

ha letelt a 15 perc, csörögj, hogy mi van, és menj el. ne legyél lúzer!



Megfogadom abba biztos lehetsz!

Mert még egyszer nem akarom magam ilyen szarul érezni és ahogy mondtad egy lúzernek...

2011. júl. 20. 23:25
 20/34 anonim ***** válasza:
De mégis mit mondott, miután felhívtad?
2011. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!