Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér pasi mit csináljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér pasi mit csináljon (haj, ruha, testtartás, gesztusok, viselkedés), hogy szexisnek tűnjön?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha végre bejönnék a lányoknak. Miért ássam el magam csak azért, mert 108 kiló vagyok?
2011. júl. 21. 12:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:48


á, semmi a világon! :D

2011. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Smartguy86 ***** válasza:
84%

108 kiló vagy, de a lányok nem ezt látják benned. Ők az igénytelenséget, az egészségtelenséget és a lustaságot látják. Valamit a rossz hangulatodat, a feszültséget, és azt, hogy a zabálással kompenzálod a belső konfliktusaidat.


Fogyj le! Saját érdekedben!

2011. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
56%
Mond azt, hogy nem azért vagy kövér, mert egészségtelenül táplálkozol, hanem azért, mert sok sört iszol ;)
2011. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
utolsónak: nem hiszem, hogy az sokat lendítene a helyzeten :DDD
2011. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem mi a baj, nekem mindig is a mackós férfiak tetszettek, és nagyon sok barátnőm gondolja még úgy, hogy nagyon vonzóak.

Milyen magas vagy? És hány éves?

2011. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Genetikáról még nem hallott egyik válaszadó sem? Mindkét nagyapám pocakos volt, apám is az. A mi családunkban nincsenek világszép nádszálkirályfik. Viszont nem hinném, hogy egy pocakos srácba ne tudna egy rendes lány beleszeretni, ha az a srác kedves, jófej, művelt, szellemes, szórakoztató. Én ruházkodási és hajviseleti tanácsokat kértem elsősorban, de eddig még senkitől sem kaptam ilyeneket.
2011. júl. 21. 13:05
 17/30 A kérdező kommentje:
181 cm vagyok. Még a viszonylag fiatal kategóriába tartozom, de már nem vagyok tinédzser, sem egyetemista. Dolgozom.
2011. júl. 21. 13:07
 18/30 anonim ***** válasza:
71%

Rövid haj, de a fejbőröd ne látszódjon, szóval ne tüsi, az nagyon nem nyerő.

Járj ingben és vagy sötét farmerben, vagy ha szereted akkor szövetben.

És nyugi, elég sok nőnek tetszenek az ilyen férfiak. Nekem csak ilyen tetszett eddig.

2011. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 napietus ***** válasza:
55%
én írtam :) még annyi, hogy pólót soha ne tűrd be, keresztbe csíkosat ne hordj. inget ha betűröd, mert legáns helyen vagy, vegyél hozzá zakót is, és ne gombold ki. hajviseletben nem tudom, ami jól áll, fodrász tud segíteni.
2011. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Smartguy86 ***** válasza:
54%

Te meg hallottál már olyanról, hogy endomorf, ektomorf és mezomorf testalkat? Mert ha igen, akkor tudhatnád, hogy minden testalkatból kialakítható az izmos, kidolgozott mezomorf alkat, csak a megfelelő táplálkozás és a sport kell hozzá.


Ja, hogy ahhoz le kéne mondani dolgokról, meg meg kéne tenni dolgokat. Ne örülj annyira, hogy a szüleidtől ezt látod, az marhára nem jó, hogy az ő tespedésükről veszel példát és ezzel nyugtatod meg magad. Aztán majd jönnek az egészségügyi problémák, akkor is fogd a családodra...

2011. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!