Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér pasi mit csináljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér pasi mit csináljon (haj, ruha, testtartás, gesztusok, viselkedés), hogy szexisnek tűnjön?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha végre bejönnék a lányoknak. Miért ássam el magam csak azért, mert 108 kiló vagyok?
2011. júl. 21. 12:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
71%
Jólvan, nem kell megásni a srác sírját. Őt divattanácsot kért, nincs arra szüksége, hogy megjósolja bárki a jövőjét és a sorsát, azt mondjátok meg, hogy mit vegyen fel...
2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
71%

En 170cm vagyok es 110kg megis. 2 eve van bartnom ( vekony, masok alltal is szepnek mondott, es a megismerkedesunkor sem neztem ki maskepp) nem is o volt az elso. En a dumammal probalok hoditani, legyel apolt jo illatu, adj magadra, humoros, kicsit vagany jofej. Illetve a lenyeg, mivel a mi fajtank nem a kulsejevel hodit ezert probalj meg esetleg neten ismerkedni, nem kifejezetten tarskereson, akar egy forumon, egy jatekban,vagy akarhol.

Az en csladomban is mindenki nagy darab ettol fuggetlenul en nem a genetikat hibaztatom, errol kis mertekben tehet csak a genetika, nagy mertekben pedig en. Baratno ide vagy oda, en le szeretnek fogyni, az egeszsegem miatt mert tudom hogy ez igy nem jo. Sajnos az akaratero meg nem tart ki eleg sokaig de dolgozom az ugyon. :)

Amugy meg minden lanynak mas jon be, mind kulso, mind belso alapjan. Sztem elobb utobb te is megtalalod azt akit kell. :)

25/F

2011. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
48%

Kurv*zz.A nőknek a Justin Bieberek jönnek be sajnos :D meg a giliszták.


20/f sorstrás :)

2011. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A 13.25-ös válaszolónak nagyon köszönöm a baráti, támogató, biztató választ. Az ilyen válasz elolvasása után úgy érzem, még én is reménykedhetek abban, hogy lesz rendes barátnőm.
2011. júl. 21. 13:45
 25/30 anonim ***** válasza:
70%

De miért érezted úgy, hogy nem lehet?

Olyan buták vagytok. Azt hiszitek a normális, értelmes nőknek a csilli villi fiúk kellenek?


Egyáltalán nem. A férfiak. Szóval felejtsd el azt a marhaságot, hogy bármivel is kevesebb vagy bárkinél!

22/N

2011. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Előző: nálam biztosan kevesebb vagy. Úgy 12-14 kg súlyfelesleggel. Nekem is van barátnőm majdnem egy éve, remény mindig van. Sportolj és hagyd ki az ebédet, én két hét alatt hat kilót fogytam, ami kb turbó.diétának felel meg.

Kérdésre válasz:

- haj: ne legyen rövid hajad, de legyen ápolt (az se baj, ha hosszú és bozontos, akkor nem tűnsz szépfiúnak)

- ruha: már leírták.

- testtartás: húzd ki magad és legyél magabiztos

- gesztusok: legyél magabiztos és ne kapkodj, az a kisembereknek jobban áll.

- viselkedés: legyél magabiztos, dobd el a félénkséget, merj megszólalni!

2011. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként azt mondom eszedbe se jusson a hosszú haj, se a nagyon rövid.

Bocs srácok, de nekem egyik sem férfias.

2011. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz lefogyni, mert jól érzed magad, ahogy vagy akkor ne tedd. De az nem igaz, hogy "örökölted" a kövérséget. Hihetetlen, de nekem csak túlsúlyos családtagjaim vannak és mégis letudtam fogyni az elmúlt 1 évben 30 kg-t. Igaz én nő vagyok, de a nőknek sokkal nehezebb fogyni...

A másik: vannak olyan pasik, akik pocakosak és tényleg vonzóak, de nekik a belsőjük tűnik fel leginkább, ami valljuk be elég ritka manapság, férfiban - nőben.

2011. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Smartguy86 ***** válasza:
38%
Persze, ez az öröklött kövérség dolog egyszerű önmegnyugtatás. Azért, hogy ne kelljen csinálni semmit... az marha kényelmetlen dolog. Edzeni, diétázni... fujj. :D
2011. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
70%
Öltözz ki mint egy drogbáró, vagy mint egy strici. Tudod hosszú fehér bunda járó pálca nagy dollárfux stb.
2012. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!