Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz egy fiúnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz egy fiúnál, hogy nem ítéli el a melegeket? Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 15:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
50%
ő is vágyik rá.
2011. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez jelent valamit! Méghozzá azt, hogy kifogtál egy olyan fiút, aki nem a külsőségekből ítél! Most azt vigyázz rá rendesen, mert ritka nagy kincs :D
2011. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, szánnivaló emberek -.- az ha nem ítéled el tudod mit jelent? Hogy nem vagy olyan mint a többi diszkrimináló tizenéves kis macsó gyerek hanem egy értelmes ember vagy. És most b*zizzatok le ha akartok, úgyis a saját szinteteket mutatjátok meg. És kérdező, ne is foglalkozz az előző válaszokkal...
2011. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz, egyetértek a két előttem szólóval.
2011. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
15:52-es vagyok! Én is ezt írtam!
2011. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis a 15:52-es, és 15:54-es válaszolókkal. :)
2011. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Én sem ítélem el őket. Optimistán fogom fel a dolgot, több csaj marad nekem.

Különben is miért kellene bárkit is, hogy zavarjon ha épp két azonos nemű csókolózik és neked ez nem tetszik akkor nem nézel oda.(bár én csajokat csorgó nyállal nézném:) )

2011. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, sőt. igen a mai világban már ez a menő, hogy akik "mások", azokat szidják. és a legtöbb fiú, aki nem is ítélné el őket, is azt mondja, hogy bu*i, csak mnert fél, hogy különben őt is homokosnak találnák.

nem jelent mást, csak azt, hogy egy normális pasi, akinek önálló véleménye van.


igen, nő voltam , de a nőknek bejön az, ha a FÉRFIak nem ítélkeznek minden homoszexuális fölött! ;)

2011. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Pinocchio ***** válasza:
100%
Én se nem elítélem,se nem dicsérem.Mindenki azt csinál amit akar.Aki meg emiatt elítél az hozzám se szóljon.
2011. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ha valaki nem ítéli el a melegeket, az nem jelenti azt, hogy b*zi. Azt jelenti, hogy nem érdekli a téma, mert teljesen biztos a saját értékrendjében és nemi identitásában, és ezt a "jelenséget" is be tudja illeszteni a világképébe probléma nélkül. A határozott, magabiztos, fejlett intellektusú heteroszexuális férfiaktól szerintem inkább elvárás, hogy ne ítélkezzen ilyen és ehhez hasonló témákban, vagy legalább is azt ne heves meggyőződéssel, másokra való tekintet nélkül tegye. Ugyanez fordítva, a homoszexuális férfikra is igaznak kéne legyen, meg egyébként minden emberre, hogy szexualitását ne mások jóérzésének megsértésével hozza tudomásukra vagy gyakorolja.

Természetesen el kell fogadni, hogy mindenkinek lehet véleménye bizonyos dolgokról és az nem feltétlenül egyezik másokéval. Az esetek nagy részében az elítélő magatartás mögött csak az információ hiány és bizonyos sztereotip beidegződések vannak, illetve a mások véleményétől való függés, neveltetés, képmutatás stb.

Egyébként legtöbbször a melegeket kezdetben elítélő, vagy tőlük idegenkedő ember is ha a társaságukba kerül nem lép fel velük szemben barátságtalanul, esetleg még a végén fel is oldódik, barátkozik velük. Ehhez persze mindkét fél normális hozzáállása szükséges. Kivételek pedig mindig mindenhol vannak.

Napjainkban ez a "meleg" téma elég felkapott, más témákhoz hasonlóan, és sajnos sokan különböző érdekekből ki is használják ezt, mesterségesen fenntartva ezt a hisztériát. Szerencsére mind a hetero, mind a homoszexuális emberek nagy része megfelelően tudja kezelni ezt a kérdést és békében tud egymás mellett élni, míg egy kisebb csoportjuk folyamatos harcban áll egymással. Ez az amiről többet hallani, mert ugye arról nem cikkeznek az újságok, hogy X Marika néni milyen boldog, mert a jó hír nem hír, az természetes.

2011. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!