Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tetszik faterom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik faterom barátnője.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy elég érdekes kérdés, főleg egy 13 éves gyerektől, de muszáj megkérdeznem.

Szóval van fateromnak egy fiatal "élettársa" és nagyon jól néz ki, de nem tudom mit tegyek. Már rá sem merek nézni néha.


Ti mit tennétek ebben az esetben?


2011. júl. 21. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
húzz zacskót a fejére
2011. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
képzeld el a szobádban és recskázzál arra.13/F
2011. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló problémám a legjobb barátom anyjával volt.

Nem győztem magam kihokizni rá magam, de még így is alig tudtam a szemem levenni róla nyáron.

2011. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, változás, hormonok... normális hogy tetszenek az érettebb nők, megnézed őket, elfantáziálgatsz... de ez nem komoly vonzódás csak érdeklődés. Majd elmúlik
2011. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szilian ***** válasza:
az utolsó válaszolónak igaza van! nekem is volt ilyen, de már elmúlt (98%-ban hála istennek). most az a bajom h (mivel wowozok nemtom h ismeritek-e) hogy az admin csaj tetszik nekem (21 éves vörös bombázó :D ) és a fő gm meg a pasija.. az meg 24.. de alig bírok el az érzéseimmel msn közben a csajjal : /
2011. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom kibírni :D
2011. júl. 21. 19:54
 7/7 anonim válasza:
vágjátok partyba a faterral
2011. júl. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!