Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire mertek így ráírni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mertek így ráírni? Én miért vagyok ilyen lüke?

Figyelt kérdés
Fent van a kiszemeltem aki tetszik nekem chaten,messze lakik tőle,és szeretnék ráírni de nem merek.Miért?Ti nem szoktátok ezt érezni?Már beszélgettünk sokat,de félek hogy nme ír vissza vagy nem lesz miről beszélnünk.
2011. júl. 21. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért félsz, mert fontos neked, félsz, hogy fájdalmat okoz, ha nem érdekled őt, vagy rosszat fog gondolni rólad
2011. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én lány létemre írtam egy srácnak, aki tetszett. Tudtam, hogy neki nem jövök be, mint nő, de gondoltam mivel személyesen szoktunk beszélgetni, bár akkor is inkább én kezdeméyneztem, nameg nem akartam, hogy azt higyje, ha már tudom, hogy nem kellek neki, többé, mint barát sem érdekel, ráírtam. Nem válaszolt, valahol megkímélt néhány újabb pofontól, amit magamnak adtam volna, ha írt volna, talán tovább reménykedek, de így már tudom nem kellek neki, és ez 100%. Ami a legfurább, miután nem írt, totál megnyugodtam, am. nem értem mért ilyen kis lüke, sose másztam rá, és mivel, mint embert megszerettem, de nem voltam szerelmes, úgy hiszem, tényleg nagyon jó barátok lehettünk volna, ha jobban belegondolok, inkább ragaszkodtam hozzá, mint egy testvérhez, nem is szerelem volt a részemről, de ha ő így döntött, ám legyen.

Írj rá, nem esz meg senki, és ez így tiszta.:)

2011. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!