Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan szőrteleníte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan szőrtelenítetekk ott, ahova már nem láttok oda?

Figyelt kérdés
én ott nagyon félek,mer félek,hogy megvágommagam,mert nem látok oda
2011. júl. 21. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis kézitükörrel.
2011. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koldus ***** válasza:
59%
Ha van pasid kérd meg, hogy borotválja le neked.
2011. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tükörrel én is. Van egy olyan, aminek van ilyen kis talpa, így megáll magától és akkor mindkét kezem szabad. :)
2011. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RaksashaGirl ***** válasza:
Én is azt hittem megvágom magam, de eddig még nem vágtam meg magam.. Kicsit széthúzod a kényes részen a bőrt, hogy sima felület legyen, és lehúzod.. Amúgy melyik kényes részről van most szó? A nagyajkak, vagy annál lejjebbi? MErt olyan is van akinek ott is szőrös.. Sőt, ha jól tudom ott normál esetben mindenkinek olyan. :D
2011. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Széthúzom, hogy jó feszes legyen és uccuneki. Régen használtam tükröt, de mostanra beletanultam annyira, hogy menjen nélküle is.
2011. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tükörrel
2011. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érzésből a fürdőkádban
2011. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!