Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? (lent) Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? (lent) Csak komoly válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés
Van párom de mégis a nőkhöz vonzódom inkább, úgy érzem. Vagy hát nem is tudom. Mert ha meglátok egy férfit ugyanúgy "meg tudom kívánni" mint egy nőt. Szívesen kipróbálnám egy lánnyal is, sőt mostanában álmodok is ilyesmiket. Az egyik legjobb barátnőmmel csókolóztam egy buliban, és azóta sem bírom kiverni a fejemből..Kérlek segítsetek, nem tudom mit csináljak.
2011. júl. 22. 02:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 20/L
2011. júl. 22. 02:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kivancsi vagy, mert ez valami uj dolog, amit nem probaltal. Az ember mindig olyan dolgokat talal erdekesnek, amelyek ujak szamara, meg nem tapasztalta oket annyira. Szerintem errol van szo. Egyebkent ez mitol csaladi kapcsolatok tema? Vagy mar minden kerdest automatikusan ide ir ki mindenki? Nem rosszbol, csak nem veletlenul vannak a kategoria cimek.
2011. júl. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak kíváncsiság, vagy biszexuális vagy.
2011. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kísérletezz nyugodtan... Találkozz azzal a barátnőddel menjetek bulizni... Könnyen meglehet hogy biszex vagy, de nemhinném hogy a párod emiatt majd kevésbé fog szeretni... Nekem is volt már biszex barátnőm... Éshát.. Elég izgató tud lenni :) szóval először találd ki mit akarsz, utána beszélld meg a barátoddal...
2011. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :) első válaszoló: azért ide írtam mert hajnali 2kor valahogy nem volt kedvem keresgetni hogy hova kell, de nyugi mostmár tudom :)

utolsó válaszoló: hát a párom tudja hogy csókolóztam a barátnőmmel és nem igazán zavarta, sőt azt mondta, hogy nyugodtan, meg hogy inkább egy lánnyal "csaljam meg" mert az nem zavarja :D

2011. júl. 22. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondtam één :) Hát nekem most 18 a barátnőm,és én inkább jónéven venném ha más lányokkal smárolna... Bár lehet hogy én már szélsőségesen beteg vagyok, de szerintem valahol mélyen minden férfit izgat ha a párja egy másik lánnyal smárol... :) Nemlesz itt baj :) Csak arra figyelj, hogy ne vidd túlzásba... Ezalatt azt értem, hogy mondjuk ne hanyagold el a barátodat azért mert egy lánnyal vagy, mert akkor tuti zavarni fogja ... :)
2011. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem..hát az biztos hogy minden férfit izgat a látvány bármennyire is tagadják :D neem ilyen nem volt hogy elhanyagoltam őt és nem is lesz..remélem :D hogy érted hogy te beteg vagy már? :D
2011. júl. 22. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát azért nem biztos hogy minden férfit kifejezetten izgat a dolog.. Pl. nekem van ismerősöm akit taszít az ilyesmi... Én viszont büszkén vállalom, még barátnőm előtt is... Hát ezt jelenti :D
2011. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja értem :) hát szerintem ez nembaj
2011. júl. 28. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!