Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit írjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit írjak neki? Vagy ne is írjak inkább? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nemrég léptem ki egy 7éves párkapcsolatból. (első barátom volt)

Azóta felvette velem a kapcsolatot az a fiú, akiért 1 ideje nagyon odavagyok, de még egy szót sem váltottunk előtte...

Teljesen normálisan közeledett felém, szóval az biztos, h nem csak annyit szeretne tőlem. Írta, h szeretne személyesen is talizni velem, de én még nem merek. Megadta a számát is, hogy "könnyebben tudjunk értekezni".

Másnap küldtem neki sms-t, h ő is tudja a számom, ezen elérhet.Visszaírt, h okés, puszi. Azóta nem keresett se chaten, se telón...

Most írjak neki vmit, h mi van vagy hagyjam a fenébe? Pedig elmesélések alapján (mások által) nagyon bejövök neki...Vagy ez taktikázás a részéről?Nem akarok nyomulósnak sem tűnni a szemében.De mit írhatnék?

L/22


2011. júl. 22. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem irj neki hogy mikor jó neki egy találka aztán ha kifogásokat keres vagy nem akar találkozni akk hagyd békén
2011. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ha tetszik feltétlen írj neki!

és ha összehoztátok a talit ne félj:)

ő sokkal jobban fog ha te nyugodt vagy.

légy határozott és éreztesd vele hogy nem lesz téged olyan könnyű megszerezni.

Csak akkor fog komolyan venni!

ha csak úgy odaadod magad neki örökké féltékeny lesz...

de ez az én véleményem.

Sok sikert neked!Bátorság!:D

20/F

2011. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!