Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kedveljen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kedveljen?

Figyelt kérdés
A barátom édesanyja nagyon nem kedvel, nekem legalábbis úgy tűnik, és nem tudom, hogy mit tegyek :S Régebben jóban voltam Vele, de a barátom megpróbálta összehozni a legjobb barátját egy lánnyal, így azzal a lánnyal eléggé jóba lett, és az édesanyja megkedvelte. Természetesen nincs, és nem is volt semmi közte és a lány között, de az édesanyja mégis azt a lányt emlegeti állandóan. Mit tudok tenni, hogy ne állandóan az legyen, hogy "Ő megtenné, Ő nem tenné..."? Már a barátomat is zavarja a dolog
2011. júl. 22. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek az anyák..Mindig jobban tudnak mindent, főleg, ha a kicsi fiúkról van szó. Szerintem beszélj az anyukájával és kérdezd meg, hogy mi a baja veled és ne próbálj bevágódni nála. Ha egyébként is normálisan viselkedsz akkor semmi baja nem lehet.
2011. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, rendben. Csak annyira elviselhetetlen :S Barátomnak főztem születésnapjára, a felét meghagyta, hogy majd jó lesz vacsorára, és elmentünk sétálni. Olyan 2 óra múlva hívta az édesanyja, hogy talált kaját a hűtőben, és közölte, hogy azt Ő most megeszi. A barátom mondta, hogy dehát azt én csináltam neki, úgyhogy előbb megkérdezne engem, hogy odaadhatja-e. (Természetesen odaadtam volna) Az édesanyja pedig mondta, hogy köszönje meg nekem és lerakta a telefont. Ezt még elviseltem... Az nembaj ha nem kedvel különösebben, csak azt a másik lányt ne hozná fel állandóan :S
2011. júl. 22. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez engem is bosszantana, de szerintem akkor is kérdezd meg tőle, hogy most mivan... ez így nem normális, hogy bunkózik.

Vagy az is lehet, hogy a barátodnak kéne beszélni vele, mert mégiscsak az anyja és megkérni, hogy hagyja abba.

2011. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!