Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cikinek érzem, hogy a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek érzem, hogy a szüleim előtt fogjam a pasim kezét, csókolózzunk, vagy egymáshoz bújjunk. Hogy küzdjem le? 16/L vagyok. Ő 16/F.

Figyelt kérdés
Még sosem volt ilyen, még pasimat se látták... Mit csinjak?
2009. ápr. 4. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudod, hogy ciki, ha még nem is fordult elő?

Hidd el, ha megtörténik teljesen természetes lesz.

2009. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

hogy küzdd le? úgy hogy ne csinálj ilyet :D

viccen kívül, abban, ha a szülők előtt fogod a párod kezét, nincsen semmi rossz dolog, és ők sem fogják ezért feszélyezve, vagy kellemetlenül érezni magukat. DE csókolózni úgy hogy ott vannak egy szobában veletek a szülők, az ha belegondolsz nem túl jó ötlet. Csak képzeld magukat a helyükbe. Egymáshoz is bújhattok, nincs ebben semmi rossz, nyugodj meg :)

Nem tudom, mennyire vagy jóban a szüleiddel, de ha olyan a kapcsolatod velük, simán kikérheted a véleményüket ebben a témában.

2009. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

*képzeld magadat

bocs elírtam

2009. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez velem is igy volt,a fiatalságodból ered.Nyugodtan engedd el magad,hisz a szüleid is akkor boldogok,ha látják,h te is az vagy.Nem kell cikinek érezni,bár magamra visszaemlékezve ugyan ez volt a problémám.Lazits,nyugodtan legyél önmagad.Sok sikert!
2009. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha neked nem esik jól,akkor egyszerűen nem teszed!:) Ha igazán szeretitek egymást,megtudjátok beszélni ezt a dolgot.Én sem szeretem,ha a barátom közösségben megszeretne csókolni,vagy ölelgetni,megmondtam neki,és azt mondta semmi baj,így szeret!:) egyszerűen egymás között hagyjuk,mert ez másra nem tartozik,persze egy-egy kézfogás rendben,de a többi a négy fal közé:) ott viszont bármit.


Ezen ne idegeskedj,majd kialakul,csak beszélgess vele,mond el bátran,ha szeret nem fog megsértődni!


18/L

2009. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Szülők előtt visszafoghatjátok magatokat. Én is hasonlóan éreztem. Nem általánosságban, hanem most, mert eddig még egyetlen srácot se mutattam be itthon (sosem volt rá alkalom, vagy a kapcsolat nem volt rá alkalmas), de most aki van most Kedvesem, már bemutattam itthon, aludt is itt nálunk, és én is így voltam vele: "na a szülők előtt semmit". Úgy tudtam leküzdeni, h tényleg szinte semmit se csinálunk, ha ők is itt vannak. Egy kézfogás, vagy egy ölelés még belefér, de a többit inkább a szobában oldjuk meg. :)

Ne tartsd cikinek, nem feltétlenül kell a szülők elé tárni minden aprócska részletet! :)

Amúgy meg ha még van is csók, vagy simogatás, azt is lehet szolidan, úgy, h nem "ciki". :)

(23/L)

2009. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!:) mindenki segített.

nagyon jóban vagyok a szüleimmel, és mindent elmondok nekik, a fiúkat kivéve.:D az valahogy nem megy:S...

2009. ápr. 4. 10:59
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
kepzeld el h ereznek a szuleid h elotuk le vagytok ulve es egymast smaroljatok fogjatok vissza magatokat ki lehet birni nem baratok elott vagytok mondjuk meg ott is vissza lehet fogni egy kicsit
2009. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én sem úgy gondoltam, h lesmárolom előttük a barátomat.:D

de mivan, ha ő (a pasim) akar engem?

2009. ápr. 4. 12:38
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Az előzők jól írták.

Ha ő akar téged, fogjátok meg egymás kezét (jó ám az! És erre még a szülők is mosolyognak). Meg is ölelhet, ha olyan a helyzet - te meg simogasd meg a haját.

Találkozáskor, búcsúzáskor csók is lehet.


Mindez örömet fog okozni nektek is - és a szüleiteknek is.

A többit talán kibírja addig, amíg egyedül lesztek. Ki kell bírnia.

De mondjuk azon ne csodálkozz, ha egy pillanatra egyedül maradtok, és kapsz egy puszit a füled mögé.

Vagy egy gyors ellenőrzést, hogy még mindkét cicid megvan-e?

2009. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!