Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt a helyzetet? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet? :/

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az utcánkban pár házzal arrébb építenek egy új házat, és ugyebár ebből kifolyólag ott szokott dolgozni vagy 600 munkás... és mivel én lány vagyok, természetesen leplezetlenül megbámulnak, fütyülnek, beszólogatnak... sajnos ha valahova menni akarok, lehetetlenség elkerülnöm őket, mivel arra fele van a buszmegálló, amerre a munkások:/ mivel nyár van, van, hogy miniszoknyában kelek útra, és persze ez nagyon tetszik nekik... de hát azért, mert ők ott vannak nem akarok hosszú farmerbe és pulcsiba elmenni 70 fokban! pedig sűrűn találkozom a barátommal, de már sokszor én érzem magam kellemetlenül, ha el kell mennem mellettük... arra nem várhatok, hogy mikor mennek el, mert úgy vettem észre, h már délelőtt ott vannak, és csak este 6 után mennek el... néha olyan jó lenne, ha lenne egy láthatatlanná tévő köpenyem, az ilyen esetekre:/ de amúgy ha hosszú farmerba megyek, akkor is ugyanez a helyzet, pedig nem vagyok vmi nagy szépség, csak gondolom ez valahogy ösztönből jön nekik, h látnak egy csajt, akkor már nem hagyják szó nélkül... de ez engem nagyon zavar! mit kéne tennem? sajnos az nem a legjobb megoldás, ha a másik irányba megyek, mert akkor vagy fél órát kell sétálnom a buszmegállóhoz, a munkások felé csak 5 percet... kocsival se tud senki elvinni sajnos. Viszont sokszor már szabályosan rosszul vagyok indulás előtt, ha arra gondolok h megint el kell mennem mellettük:/ A normális válaszokat előre is köszönöm! 20/L
2011. júl. 23. 13:21
1 2 3
 1/29 Smartguy86 ***** válasza:
35%
Aki kirakja mindenét, ne csodálkozzon, ha megbámulják! Ilyen egyszerű... Vagy írd ki magadra, hogy "Magánterület" - a melósok értik az ilyen táblákat, mert sokkal találkoztak már.
2011. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
nem szoktam kirakni mindenemet, nem hordok kivágott felsőket, mivel elég kis mellem van... de sztem az normális, ha nyáron miniszoknyát hordok, minden lány abban van ha meleg van... de ahogy mondtam, ha hosszú farmer van rajtam, ugyanez a helyzet...
2011. júl. 23. 13:24
 3/29 Renesmee18 ***** válasza:
100%
Ne is törődj velük. Velem télen-nyáron ez a helyzet. Menj el mellettük és rájuk se nézz.
2011. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Érdekes helyzet, de közelítsd meg onnan, hogy tetszel nekik. Magyarul ne rosszul legyél tőle, hanem töltsön el boldogsággal az a tudat, hogy ennyi férfinak bejössz:D
2011. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
13:30 köszi a választ:) és részvétem:/ én is azt szoktam h nem nézek rájuk és nem is veszek róluk tudomást, de mégis annyira zavar...:/ komolyan sokszor már a hasam is görcsöl indulás előtt, mert annyira ideges vagyok h megint mit fognak csinálni... nem nagyon tudom kezelni az ilyen helyzeteket:(
2011. júl. 23. 13:33
 6/29 anonim ***** válasza:
inkább örülj, h a szépséged csodálják, nem pedig kiröhögnek, hogy milyen rusnya vagy. miért zavarnak? miért veszed fel azt, amit mondanak? sztem egy idő után meg fogod szokni.
2011. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
13:32 köszönöm:) hát igen, végül is vehetném bóknak is, de annyira primitívek h egyszerűen nem tud jólesni h ilyen módon nyilvánítják ki a tetszésüket...:/ meg mikor érzem h vagy 20 munkás rajtam legelteti a szemét annyira zavarba jövök, legszívesebben felszívódnék onnan vagy nem tudom...:/
2011. júl. 23. 13:36
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: baromság. Ha nem egy 150 kilós debella, 50+ éves nő vagy 9 hónapos terhes kismama megy el ott, akkor füttyögnek. Télen is, amikor a lányokon sapka, sál és nagykabát van.


A kérdezőnek: nézd őket levegőnek, tegyél úgy, mintha süket lennél. Ez az egy megoldás van. Vagy elkurjantod magad, hogy ha még egy füttyentést hallasz, bejelented a munkaügyi felügyeletnél hogy itt feketén dolgoztatnak.

2011. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
az az igazság, h én is így voltam vele h majd megunják vagy megszokom, de egyszerűen nem megy... mivel már "jól ismernek" hisz elég sokszor kellett arra elmennem, mindig megismernek és nem képesek leszállni rólam... viszont én nem vagyok annyira talpraesett h visszaszóljak nekik, és akárhova megyek (akár bevásárolni, ilyen teljesen itthoni, dögösnek egyáltalán nem mondható cuccban) mindig van 1-2 megjegyzésük, ezért mindig rosszul vagyok mielőtt mennem kell vhova:/
2011. júl. 23. 13:42
 10/29 anonim ***** válasza:

ma 13:32-es vagyok!


Ne azzal foglalkozz, hogy mennyire primitívek, hanem képzeld azt, hogy egy csomó tök helyes férfi van ott és mind oda vannak érted, te meg, mint egy istennő végigvonulsz ott:D Mondjuk ettől, lehet, hogy még jobban zavarba jönnél:) Legjobb megoldás: szard le őket, ne vegyél róluk tudomást és próbálj minék sietősebben menni.

2011. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!