Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők. Nektek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Nektek tényleg nagyon sokat számít a párválasztásnál, hogy egy srácnak szép e a szeme vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 13:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Összesen háromszor találkoztam a barátnőmmel. Ne hogy már te jobban tudj mindent s*ggfej!:) A kékszeméért hagyott el és van ilyen nem egy! Ezt hívják gázosnak:) De tudod biztos azon a 3 nap alatt én voltam bunkó, hogy mást választottXD Te már csak tudod öregem! Nem ismered a történetet akkor ne vágj fel! A kékszeméért lépett le! Be is vallotta! Akkor mit okoskodsz? He?
2011. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Igen a szemszínre gondoltam. 22 srác vagyok. Néha ,hogyha összejön a rokonság akkor az idősebb (40-50) hölgyek állandóan azt mondogatják ,hogy mennyire hozzáillik a kék szemem a koromfekete hajamhoz. Jó persze köszönöm. De egy idő után már tényleg zavarba jövök és bujkálok előlük.


Meg állandóan azt mondják ,hogy én bármelyik lányhoz odamehetek mert egyik sem fog visszautasítani.

Szval. ez tényleg ekkora vonzerőt jelentene? (Már csak azért mert én sosem tartottam magamat különösebben szépnek.)

2011. júl. 23. 14:24
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem raksz fel egy képet magadról? Nagyon kíváncsivá tettél! :) 23/L
2011. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Hát hallod zseni te csak provokatív vagy:) Jártam vele, mert kapcsolatban voltunk. Csókoloztunk és ha hiszed ha nem második randin leszopott és nem én kértem tőle hanem ő akarta. De neked az agyad miatt hosszú lenne elmondanom mindent. Te vagy Isten ugye? Szerintem okoska vagy csak kár hogy minuszban az agysejtjeid:)
2011. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Papucs nem voltam és nem is leszek. Jó hogy az egész életemet ismered pedig marhára nem ismered. Okosabbnak érzed magad, mert nem tudsz semmit. Ez már szánalom. Ráadásul semmit sem tudsz, mert még a koromat se tudot megállapítani mivel felnőtt férfi vagyok és nem kisfiú. Több millió emberből találkoztál 10 emberrel és tudod az egész emberiség jellemét, hát gratulálok neked. Tudom, hogy azért választotta a másik srácot ezt még képei alá is leírta. De kedves okoska te csak olyan nőket ismersz akit nem érdekli a külső ugye? És a szem mivel külső így egyértelmű, hogy nem emiatt szakított velem hisz egy nőt se érdekli a külső. Vannak nők akik egy szép szemért elolvadnak. Naív ember vagy és ez igaz.
2011. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Csókoloztunk és ha hiszed ha nem második randin leszopott"

Nem lehet, hogy csak ugyanahhoz a prostihoz mentél háromszor és a barátnődnek képzelted?:)


"Te vagy Isten ugye?" Egy szóval nem mondtam, de ha neked ez is megfordult a fejedben, akkor ezt elismerésnek veszem:D


"Jó hogy az egész életemet ismered pedig marhára nem ismered." Nem ismerem és nem is akarom.


"Ráadásul semmit sem tudsz, mert még a koromat se tudot megállapítani mivel felnőtt férfi vagyok és nem kisfiú."

Tényleg? Az írásaid nem ezt mutatják... De lehet, hogy csak azért mert 8általánosnál nem jutottál tovább:D


"De kedves okoska te csak olyan nőket ismersz akit nem érdekli a külső ugye?" Én olyan nővel életemben nem találkoztam még, akinek csak a szemszín számított, minden mást háttérbe szorulva. De te tényleg nagy madár vagy, hogy bevetted ezt a dumát:) Lehet, hogy nem akarta neked elmondani az igazat pl: kicsi a f@rkad, bunkó stílusod van, büdös vagy stb..., de ezt neked kéne tudnod. Mondjuk biztos könnyebb úgy elfogadni, hogy a kék szemek miatt hagyott el. Pancserkám:)

2011. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

A sötét haj kék szemmel tényleg gyönyörű.

Az én szemem is kék,de a hajam szőke, meg én nő vagyok :)



Tényleg feltehetnél egy képet, mostmár kíváncsi vagyok.

2011. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
ma 15:17 Mekkora önelégült barom vagy, hogy még világ nem hordott a földön:D Másokat oltogatsz, mert te magad nem vagy normális. Röhej vagy:)
2011. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

ma 16:13!


Köszönöm az elismerésed Johnny!:) Menj a p.csáb@:D

2011. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

ma 16:13!


Lenne egy kérdésem hozzád. Te is bevennéd azt az indokot, hogy szemszín miatt szakítanak veled? Mert akkor te is nagy láma vagy:D

2011. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!