Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hívők elítélik a homoszexual...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hívők elítélik a homoszexualitást?

Figyelt kérdés

Illetve a homoszexuális kapcsolatokat?

Ennek ellenére gondolom vannak hívő homoszexuálisok.. Ők hogy vélekednek erről a dologról?


2011. júl. 23. 16:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
55%

3. Mózes Könyve :


"22 Ne hálj férfival, úgy, ahogy asszonnyal szokás hálni, ez gyalázatos dolog."


"23 Ne hálj együtt semmiféle állattal, attól tisztátalanná válsz. Az asszony se adja oda magát állatnak, hogy vele háljon. Ez undok dolog."


"24 Ne tegyétek magatokat tisztátalanná semmiféle ilyen tettel. Így szennyezték be magukat azok a népek is, amelyeket elűztem előletek."


Ezek bibliai idézetek, tehát keresztény vallás.

Nem vagyok egy hívö tipus, de a bibliában igazából annyi ellentmondás van, hogy bármilyen esetre kikeresheted az arra megfelelö idézetet.

A 10 parancsolat egyikében "Szeresd felebarátod"-ban, én nem látok arra kitételt, hogy a melegeket ne szeressük.


Egyébként ha Mózes könyvében ez így le van írva (és ez ugye még krisztus ideje elött volt) akkor ez csak annyit jelent, hogy már akkor ismerték a homoszexualítást (sötmitöbbéspláne zooféliát, pedoféliát, amik aztán tényleg sokkal mocskosabb dolgok, mint felnött ember, akár azonos nemüek kapcsolata) mint "problémát".


A katólikus egyháznál álszentebb nem létezik!

A musulmán is vallásúak is elitélik, persze arról mélyen hallgatnak ám, hogy Mohednek hány felesége volt és ezek közül hány akart hozzámenni és hány volt az akit csak megeröszakolt. Egy analfabéta próféta, aki 23 évig "írta" a koránt, mert felment a hegyre, medumálta az istenével, lejött és ledikálta valami írástudónak. Mohamed, akinek az egyik felesége, Aisha 6 (!!!!!) éves volt mikor elvette, de perszeeee állítólag nem hált vele, megvárta míg 9 lett. Hát nem érdekesek ezek a hú-de-nagy-hívök, akiknek van bör a képükön bárkit is, bármiértn elitélni?


Mai napig életben lévö 1501. évi vatikáni törvény szerint, az egyházon belül nem ítélik el a pedoféliát, viszont elitélik azt a "tesvért" aki házon kívülre viszi, az az elárulja másnak a fajtalankodó papot.

2011. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
*Mohamednek
2011. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MrPifta ***** válasza:

Én meleg vagyok. Hiszen Istenben, de az egyházban nem igazán. A történelem során rengetegszer az egyház csak a maga hasznát nézte.

Isten elítéli a hűtlenséget, az erőszakot, a "pénzért vett szerelmet" (prostitúciót), de ha két ember, legyen az vegyes páros, vagy két férfi, vagy két nő, őszintén, tisztán, érdek nélkül szereti egymást, abban semmi kivetnivaló nincsen. A Bibliát nem szabad szó szerint olvasni, de az a kevés, ami erre utal, inkább ezt sugallja

2012. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!