Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és sok fiúval csókolóztam már. Sokan azt elítélik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy olya 20fiúval csókolóztam már de senkivel se feküdtem még le.Nem is akarok mostanában mert még rá érek és várom a szerelmet.Egy páran mondták már hogy ha most ennyi fiúval csókolózok akkor mi lesz velem 3év múlva,mert mindenkivel le fogok feküdni.De szerintem ez nem így van.A 2 tök más.Ha elmegyek egy buliba és megtetszik egy srác akiknek én is és megcsókol akkor visszacsókolok.Szóval nem minden hülyegyerekkel, és tudom hogy késöbb is fogok tudni tartani ezt.

Tehát a lényeg, hogy szerintetek ez tényleg gáz?Én csak azt teszem ami akkor épp jól esik.

Köszike L/15


2009. aug. 19. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát szerintem a 20 az kicsit sok:S

Nálam ez érzelmes dolog, csak a szerelmemmel csókolózok. Szerintem egy kicsit vegyél vissza, és akkor minden ok lesz.

2009. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Hát...Én is 15 vagyok(2 hét és 16 leszek)Összesen 3 sráccal smároltam..(abból 2-t szerettem)

És volt egy buli,ahol volt egy srác és csak ugy smároltunk.

Hát teljesen rosszul éreztem magam,hogy nem is ismertem és megigértem magamnak,hogy soha többet,mert annyira rosszul éreztem magam.Tudom,hogy "csak" egy csók.De ha már csók,akkor azért legyen,mert szeretem.És ne a buli kedvéért...

Magyarul szerintem GÁZ (:

2009. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen, gáz.
2009. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azt tudtad hogy a hepatitis nyállal terjed??

Nem rossz indulatból mondom hidd el . Nekem nem gáz szóval neked kell tudni. Sok fiatal nem is tudja hogy ezzel mennyi betegséget lehet össze szedni. Ja és az hogy valaki jól néz ki és ápolt nem jelenti azt hogy nem beteg.

2009. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Én meg nem ítéllek el. A lényeg ott lenne hogy ha lesz barátod, ha nem is fekszel le vele, de csók terén is hűséges leszel e? ha erre a válasz saját magadnak igen, akkor nem gáz. De azért nem egy nap csókolózol több fiuval igaz?
2009. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak azt teszem ami akkor épp jól esik. "

Ezek szerint ha finganod kell,akkor is csak úgy galambot eresztesz??:D Ezzel a viselkedéssel csak azt éred el,hogy a pasik semmibe fognak venni és a csajok is egy nagy ribancnak néznek(:

Szerintem egy lánynak legyen már azért tartása...Ennyi erővel tetszik valaki a buszon...Odamész és lekapod???

anyukád büszke lenne rád,ha tudná,hogy 20-szal smároltál..

NAGYON GÁZ.

2009. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem sokkal vagyok nálad idősebb- 17L-, de én is ugyan ezt csináltam 16 évesen-aztán kinőttem.Ezt úgymond el kell fogadni, mármint, hogy úgy gondolják, hogy mindenre kapható leszel...és azon se lepődj meg, ha rendszeresen kihasználnak majd. Nem hiszem, hogy ha kapcsolatban élnél, ugyan ezt csinálnád, de így viszont sokkal nehezebben találsz párt, mert kb mindenki úgy áll majd hozzád, h nem kell érted küzdeni...
2009. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

Egyébként meg ha Neked jól esik, mit számít mások véleménye??

Előző voltam

2009. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
az ilyenek hívják szűzk*rvának :D
2009. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hááát... én is 15 vagyok és "csak" 5 fiúval kavartam... és az a baj, h így is azt hiszik rólam sokan, h egy nagy rib@nc vagyok... szóval.. gáz!:D
2009. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!