Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csókmánia olyan, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókmánia olyan, mint a szexmánia? És az betegség? :D (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a valóságban létezik-e olyan ember, aki imád csókolózni, mert ilyenről nem hallottam. Szeximádókról viszont igen.


Amúgy ezt a kérdést azért tettem fel, mert van egy svéd (de angol nyelvű) képregény a neten. A főhőse egy svéd robotlány, aki csapda-és csókmániás. Egy haverommal szeretjük olvasni a vicces kalandjait. Egyik nap beszélgettünk arról, hogy vajon a csókmánia felér-e a szexmániával? Csakhogy erre mi nem tudtunk választ adni. Még arra sem, hogy ez betegség-e, a perverzióhoz tartozik-e?

Csak arra tudtunk egymásnak válaszolni, hogy mivel nincs nemük a robotoknak, ezért csak csókolózni tudnak.


Segítségül küldök egypár képregényt ide.


[link] (itt látható, hogy imád csapdát állítani és csókolózni)

[link]

[link] (a haverom arra gyanakszik, hogy a robotlány csókorgiára gondolt)

[link]

[link] (itt listát állít össze a csókokról)

[link] (a kék svéd fiúrobot megmondja neki az igazat)



Ti mit gondoltok? Várom a választ :D



2011. júl. 23. 20:10
 1/10 anonim válasza:

Nem tudom, de én csók és szexmániás is vagyok:D Ha valakinek lenne kedve gyakorolni, vagy jólérezni magát dobjon egy levelet:) /decsaklány:D/


18f

2011. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jéé,ez a robotlány tiszta Pucca. :D Csak robotban. Én nem hiszem,hogy ilyen a valóságban is létezne.
2011. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tiszta Pucca? xD Ez nagyon nagy volt!! xD Eddig eszembe se jutott, mert a Puccából csak egy részt láttam, de tudom, hogy odavan a ninjáért xD
2011. júl. 23. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig ő is kb. így csinálja,mint a robotlány. :D Az voltam,aki a Puccásat írta. :D Amúgy aranyos képregény. :)
2011. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ha nagyon tetszik neked a képregény, elküldöm a linkjét:


[link]


Itt olvashatod az elejétől kezdve :D Már több mint 200 képregényt készített a svéd fiú!!

2011. júl. 23. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2011. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még csak ott tartok h betegesen vágyom rá h legyen valakim, akivel csókolózhatok... Merthát a szexuális vagyaimnak eleget tudok tenni egyedül, de a csókolózás...... Az még rejtélyes és titokzatos számomra. :)

Am a kepregény tényleg ari^^

15/lány

2011. júl. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem én csókmániás vagyok, amikor 9 hónapig együtt voltam az exemmel, nagyon vágytam rá, testestül lelkestül akartam, de az elöjáték során mikor elkezdtünk csókolózni úgy bemelegedtünk hogy órákon át csak smároltunk, szünet nélkül,és az érdekes pontig el sem jutottunk.Imádok csókolózni, és engem tökéletesen kielégített:D

na meg a barátom se panaszkodott, persze sokszor volt hogy a 3-4 órás randiból 2-2,5 csak azzal telt hogy faltuk egymást. Még ma is meg tudnék örülni érte:D

Úgyhogy szerintem igenis létezik:)

(bocs a helyesírásért, német billentyüzet)

2012. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó az a képregény.
2013. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a mentolos tic tac mánia olyan, mint a szexmánia? és az betegség?
2014. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!