Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez rávezetés akart lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez rávezetés akart lenni?

Figyelt kérdés

Beszélgettem valakivel és megemlítettem egy a témánkhoz kicsit sem kapcsolódó dolgot mert az eszembe jutott. Ő azon amit mondtam (nem a témaváltáson, hanem konkrétan amit mondtam) nagyon meglepődött. Láttam, hogy ez így elég érdekes lenne további témának ezért gyorsan, még ebben a témában, de egy kicsit viccesebben megemlítettem neki, hogy tőlem mehet a dolog. Persze egyből levágta, hogy vicc, nevetett is egy jót, majd elköszöntünk. Utána ami nagyon meglepett gyorsan még hozzátette, hogy neki az amit mondtam nem kéne, hanem én kellenék neki.

Hát én erre nem is tudtam, hogy mit mondjak mert nem gondoltam volna, hogy pont neki kellek.

Aztán megkérdeztem, hogy komolyan gondolta-e, hogy én. Ő azt mondta, hogy ezt találjam ki én.

Na most ez az egész még délután volt, de még mindig ezen gondolkozok mert ahogy elnéztem bejövök neki, de ez most elbizonytalanított.

Szerintetek rávezetés volt, vagy nem?


2011. júl. 24. 04:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nem mindegy? Használd ki a lehtőséget, minthogy egész éjjel ezen agyalj, aztán hülyeségeket kérdezz reggel. Ha ilyen van uccu neki. Páros lábbal ugorj bele...
2011. júl. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben sose kérdezz vissza, hogy komolyan gondolja-e. Ha egyszer kimondta, amit mondott, akkor vállalja érte a következményeket! :D
2011. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 k4lm0p1r1n ***** válasza:
hm. férfi taktika. azért mondta hogy döntsd el te, hogy ha beégne akkor előtudja adni úgy is hogy ez nem volt komoly, de komolyan gondolja, és bejössz neki. használd ki a lehetőséget, és tényleg ne kérdezgesd egy férfitól hogy biztos? :D
2011. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!