Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megérzi az ember ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérzi az ember ha az igazival jön össze?

Figyelt kérdés
Ezt többektől is hallottam, de mikor az ember szerelmes és összejön valakivel akkor mindig azt hiszi csak ő lesz és senki más, nem?
2011. júl. 24. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem igaz, én is így éreztem, és egy darabig azt hittem is... aztán elhagyott:( (de ettől függetlenül hiszek a dologban)
2011. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"mikor az ember szerelmes és összejön valakivel akkor mindig azt hiszi csak ő lesz és senki más, nem?"


De. Azért, mert nem biztos, hogy egy jelölt van az életünkben az Igazi szerepének betöltésére.

Nem készen kapjuk az egyetlen Igazit. Több emberrel is találkozunk, akikkel lehetünk esetleg egymásnak a nagy Ő, aztán rajtunk és a körülményeken múlik, hogy leszünk-e és ha leszünk is, azok maradunk-e.

A szerelem rózsaszín ködös szakaszában pedig szinte bárkire rávetíthetjük ezt a szerepet, még arra is, aki nem alkalmas rá. Ezért mondom én, hogy az igazi szerelem, ami már biztos nem csak rajongás, a rózsaszín köd után kezdődik... vagy nem.

2011. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első 2 páromnál egyáltalán nem éreztem azt, hogy igen, ő lesz a férjem. Aztán 6 évig voltam valakivel, akiről komolyan azt hittem, hogy ő az igazi. Felteszem, tévedtem...
2011. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hiszek, csak még nem találtam meg a tökéletest! A nem tökéletes fazonok iránt pedig mindig elmúltak az érzelmeim !24n
2011. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!