Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert veszekszunk folyton?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert veszekszunk folyton? Lehet igy jovoje a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Sokszor olyanok vagyunk mint ket ovodas. Sot, meg olyanok sem. Imadjuk egymast (tobb mint masfel eve vagyunk egyutt) megis osszetudunk veszni barmin, ha epp olyan a hangulat. Mindketten nagyon eros akaratuak vagyunk, es mindig veszekedes van, mert egyik nem enged a 21-bol. Tobbszor volt mar, hogy felindulasomban azt mondtam legyen vege, meg volt mar h visszaadtam neki a medalt amit kaptam tole, de csak a "hatas kedveert". volt olyan, hogy O sarkon fordult s otthagyott, mint utolag kiderult szinten elozo okokbol. Annyira szeretjuk egymast, es mindig mindenben egymas mellett allunk, de kepesek lennenk osszeveszni barmin ha paprikas a hangulatunk. Lehet igy jovoje ennek? Nem azok vagyunk akik paraszt modra kigyot-bekat kiabalnak "huzz a pi.ba"-kifejezeseket hasznalunk, csak vannak kitoreseink:D van valaki hasonloan koztetek? Hogyan oldjatok meg? En ma (legutobbi utan) rra jutottam, hogy mikor erzem a kitorest jarok negyed orat, utana beszelunk:P

Amugy 19 evesek vagyunk


2009. ápr. 4. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

van 1 ismim, aki most 1éves párkapcsolat után szakítani akar/fog, mert mondta h már kezdedtben minden apróságban és mondtam h ha erre épült a kapcsolat akk sok értelme nincs:S

sztem Ne!, de ez inkább tőle és tőled függ...:))

2009. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A viták legnagyobb szerzője a féltékenység tud lenni...

Nekem az ilyen kapcsolatom, amiben így voltunk, hogy mindenen összekaptunk, jelenleg is tart, lassan 4 éve:)

Egy idő után egymáshoz hangolódtok, és megtanuljátok, hogy kell úgy szólni, hogy az ne szítson tüzet...Sok szerencsét nektek...23/F

2009. ápr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Honnan kéne tudnom?
2009. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi több, mint két éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és szintén az elejétől fogva veszekszünk kisebb-nagyobb gyakorisággal. Mi úgy oldottuk meg, hogy sokat beszélgetünk erről, hogy mivel tudnánk kiküszöbölni, meg ilyenek, és idővel konszolidálódtak a dolgok. Most, ha összekapunk valamin már nem csinálunk ilyet, hogy otthagyjuk a másikat (mondjuk ilyen a 2 évben emlékeim szerint csak két-háromszor volt), hanem a lehetőségekhez mérten a lehető leghiggadtabban beszéljük meg. Csak ilyenkor ez kicsit nehéz. Nyugodj meg, szerintem simán lehet jövője a kapcsolatotoknak, ha úgy érzed, időről-időre javul a helyzet. Ez például tök jó módszer, hogy ha felidegesít valamivel, inkább sétálsz egy kicsit és utána beszélsz vele. Én azt javaslom, amit a barátnőmnek is mondtam, hogy ha megbántom valamivel, vagy ideges rám, akkor mindig azt tartsa szem előtt, hogy én még mindig ugyanaz az ember vagyok, akit annyira szeret, nem pedig az ellensége, és biztos, hogy nem szándékosan ártok neki. Van már, hogy úgy veszekszünk, hogy közben ölelgetjük egymást :D

Én azt mondom, ne aggódj, összecsiszolódtok idővel, csak mindig beszéljetek arról, hogy hogy lehetne a legjobban megoldani.

Mi amúgy 18 évesek vagyunk.

2009. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Én a legelső veszekedéskor közöltem, hogy ha az illető otthagy/hazamegy, azt szakításnak veszem, mert szerintem nem hagyjuk ott a másikat a bajban. Egy veszekedés pedig bajnak számít, és két ember kell a megoldásához, senki nem ugorhat ki belőle sértettségből. Szóval nálunk az az aranyszabály, hogy mindig addig beszélünk, amíg meg nem oldódik a helyzet.


Egyébként a sok vitát egyszerűen úgy küszöböltük ki, hogy mivel egyikünk sem akarja ezzel tönkretenni a kapcsolatot, veszünk egy nagy levegőt, várunk egy időt, és ha még akkor is gy gondoljuk, csak akkor említjük meg a bajainkat. Így elkerülhető, hogy minden hirtelen felindulásos hülyeségen vitázzunk

2009. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

09:18 tetszett amit irtal, igazad van, nem ellensegek vagyunk, ezt kell(ene) szem elott tartsuk:)

A tobbieknek is koszonom a valaszokat

2009. ápr. 5. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezt kellett volna ma is szem előtt tartania a Drágának :D De hát milyen unalmas lenne az élet, ha minden simán szépen gond nélkül menne, nem igaz? :)

9:18-as

2009. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!