Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért vagyok üresfejű buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért vagyok üresfejű buta liba? 22/N

Figyelt kérdés
Sziaszok! szolibarna a bőröm,műkörmöm van,és magassarkúban járok..sminkelem magam...mindenk üresfejű cica babának néz? Én nem érzem magam annak..beképzelt sem vagyok..főleg a lányok mondják ezt az ilyen lányokról mint én. Miérd van ez?
2011. júl. 25. 18:12
1 2 3 4 5
 1/47 headhunters ***** válasza:
55%
mert irigyek? am ki kell állni az igazadért, el kell érned, hogy megbecsüljenek, és ez a viselkedésen múlik....
2011. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
34%

Bocs, de te egy beképzelt üresfejű cicababa vagy.

Egy valamire jó vagy azért! Jössz dugni? :D :P

2011. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
46%
Csak annyi hogy nem ismernek. De ha pl 5cm es a műkörmöd meg majdnem fekete vagy és szőke az már cicababa
2011. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 headhunters ***** válasza:
15%
áááá mekkora tájparaszt vagy...:D
2011. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerű: amikor ránézek egy ilyen lányra, sokszor elgondolkozom, vajon mennyi időt tölt egy nap a külsejével? És mi helyett?

Mert ha magamból indulok ki, a munka, tanulás, háztartás, párommal és barátaimmal foglalkozás mellett alig jut időm arra, hogy mondjuk elolvassak egy könyvet, sokszor két hét is eltelik anélkül, hogy olvastam volna valami újat.

Ha most elképzelem, hogy rendszeresen vásárolni járnék, meg szoliba, meg műkörmöshöz, akkor még erre sem lenne időm.

Kérdés, honnan veszi el ezekre az időt az, akinek van ilyesmire ideje?

22N

2011. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
18:16-os..ne legyél ennyire nyomorult..bezzeg ha találkoznánk behúznád füled ,,farkad"...nem vagyok fekete..csak barna :-) és szőke sem..sok szín van a hajamban..mivel fodrász vagyok..így a szépségipari szolgáltatásokat majdnem ingyen rendelkezésemre álnak(szoli,műköröm..stb) jah! Nincsenek karamaim sem
2011. júl. 25. 18:24
 7/47 anonim ***** válasza:
64%
Ha tényleg van eszed, akkor miért mutatod magad olyannak, akinek jó eséllyel nincs?
2011. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az emberek szeretnek skatulyákba zárni embereket. Ez általában így van. Régen én is így ítéltem meg embereket, aztán megismertem egy pont ilyen kaliberű lányt, mint te és kiderült róla, h tök jó fej és ráadásul vicces is. :))


Szóval ne törődj azzal, mások mit gondolnak. Ha pedig ezt mondják rólad amikor te is hallod, kezeld lazán. Engem is bámultak néha a csajok, ha túl élénk színű felsőben mentem suliba. Aztán amikor ezt szóvá tették - vagyis beszóltak, hogy olyan rikító a felsőm, hogy a város másik végéből is kiszúrni, akkor kedvesen rájuk mosolyogtam és azt mondtam: -Úúgy, szóval a város másik végében is látják a lapos hasamat? Nájsz. :D

És onnantól kezdve szavuk se volt. Vagy volt, csak azt én nem hallottam, és nem is izgatott. Szóval próbáld meg ezt a dolgot lazán kezelni, mert mindig lesznek olyanok, akik csupán a külsőd alapján ítélnek el. Vagy elmész mellette, vagy pedig ha fontos, bebizonyítod az ellenkezőjét. Sok sikert hozzá. :)

2011. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Talán mert nem ismernek, ezért látszatra ítélnek.
2011. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

ha érdekel egy pasi aki nem csak a külső alapján ítél írj privit :)


25/F

2011. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!