Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezért lenézni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezért lenézni?

Figyelt kérdés
Melósruhában megyek iskolába busszal, mert van gyakorlatom. Egyik nap ült pár egyetemista srác, amikor felszálltam elkezdtek mutogatni rám, meg nevettek, megkérdeztem tőlük, hogy meséljék már el, mi olyan vicces, persze elkezdtek hebegni habogni. Csak az ilyen igazi miller kis sz*rrágók néznek le ezért, vagy tényleg ennyire égő? 18F
2011. okt. 22. 20:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, lányok titeket ez zavar, szóba sem jöhetek ilyen ruhába?
2011. okt. 22. 20:06
 2/14 anonim ***** válasza:
Nemvágom miért lenne égő..a sok hülyével meg szart se kell foglalkozni..
2011. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Engem nemzavarna.

15L

2011. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát mivel én oda vagyok a munkásruháért ezért nem hiszem h beszámítható lenne de engem nem zavar. Egyébként szerintem ne is törődj azokkal a hülyékkel :) 20/l
2011. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na, jól van akkor megnyugodtam:D
2011. okt. 22. 20:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van gyakorlatom egy héten 3x, de mégsem mászkálok az olajos ruhába. Szerintem te se a melós ruhádba menj haza, akármilyen messze is laksz. Annyi, hogy belerakod a táskádba, és a gyakorlaton pedig átöltözöl.
2011. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a másik véglet meg amikor ti néztitek le az egyetemistákat.. h " minek a papir " meg blablabla.. :S
2011. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Dagobert_bácsi: olajos vagyok, ezért soha nem ülök le, nem koszolom össze az űlést.

20:19 aki ezért nem néz le, azt én sem nézem le.

2011. okt. 22. 20:26
 9/14 anonim ***** válasza:
már miért néznélek le? max. nem járnék veled, mert én szeretnék olyannal járni, aki ugyanannyi sulit végzett, mint en. egyetem - fősuli belefér, de egyetem/fősuli-szaksuli nem.. :S volt már pár ilyen barátom, és nem igazán értettek meg engem, h minek megyek egyetemre, meg stb.. :S az exem még a bucsuztatomra se jött el :S
2011. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Normális emberek nem nézik le a másikat kinézet alapján. Helyesbítek az lenne a legtermészetesebb ha senki se nézne le senkit, de a világ ehhez túl elcseszett.
2011. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!