Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így van a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így van a legtöbb filmben is?

Figyelt kérdés

hogy a kedves, aranyos lány aki a főhős barátnője barna és olyan kis cuki féle, míg a gonosz, csábító, dög nő szőke.

az életben is így van szerintetek? hogy a szőke kihívó nőket csak megdugnák, de komolyra egy aranyos barnát választanak?


2011. júl. 25. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen az aranyos szőkék voltak, például Pomádé. Szerintem karakterre válogatja.
2011. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most ez csúnya lesz, de csak tapasztalataimat írom le. A barna és fekete hajú nők sokkal barátságosabbak, mint a szőkék akár eredeti a hajszínük akár festett. Ráadásul a szőke nős vicceknek is van alapja, és ezt úgy mondom, hogy tapasztalom. Bár nem lehet sohasem általánosítani, de szerintem többségében a szőkék buták, kényesek és nagyképűek. Tisztelet a kivételnek:)
2011. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagy hülyeség a hajszín alapján való általánosítás. A legbutább, legk*rvásabb nőszemély, akit én ismerek, egy barna. Inkább a STÍLUSTÓL függ, szóval aki plázacica, az aki inkább általában a leírt nagyképű stb. viselkedést jeleníti meg, akár szőke, akár fekete, akár barna. Én spec. szőke vagyok, orvos leszek, hűséges és boldog párkapcsolatban élek:) ennyi:)
2011. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nah én vagyok a 2. Tessék itt a kivétel(alattam lévőre értem)
2011. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a mi osztályunkban 2 szőke csaj van, eredeti szőkék

az egyiket elviselni nem lehet, egyszerűen mindenben a hibát látja, nagyszájú, hevesen reagál minden olyanra amit támadásnak vél, mindenkit kibeszél, még a legjobb barátnőjét is

a másik szőke lány kedvesebb, de ha gyakorlaton vagyunk olyanokat mond, hogy nem csinálunk semmit (nem igaz), meg mi is megtanulhatnánk már ezt meg azt, de neki könnyű, ő már tudja (nem velünk járt)

ez nem általánosítás, de nekem ez a tapasztalatom, a jelenlegi és a volt osztálytársaimmal, rokonaimmal, hogy ellenszenvesek

legjobb barátnőm is szőke, de ő tök normális, szóval nem utálom a szőkéket vagy ilyesmi

2011. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de főleg párkapcsolati értelemben értem a dolgot
2011. júl. 25. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban sem igaz szerintem. Mert most attól, hogy valaki szőke, nem lesz feltétlenül kihívó is. Csak azért mert valaki barna, nem lesz szende tündér, ugyanúgy lehet ordas r*banc. A barátnőim között van szingli, van aki kapcsolatban van. Vannak köztük szőkék meg barnák. A két dolog lefedettsége közel sem egyezik meg:);)
2011. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a kérdés hülyeség:D A hajszín lósz@rt se ér:D
2011. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!