Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van a legtöbb régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van a legtöbb régi filmben ez?

Figyelt kérdés
Tegnap nézem az M1-et és mitlátok régi film amiben gyermek szex van.... Ma este nézem a Duna Tv-t mitlátok benne? gyermek szex. Ezelőtt pár nappal ha jol emléxem M1-en ugyszint 2 kisgyerek szeretkezik..... Miért adják le az ilyen filmeket?
2009. júl. 9. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
h erted h gyerekek???
2009. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekszex az M1-en meg a Duna TV-n?? Ez komoly? Remélem nem.
2009. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy kicsit félreértettétek, vagy én irtam hibásan?! Ezek mind filmben voltak, hogy szerelmesek vagy nemtudom és hogy...
2009. júl. 9. 23:03
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
a szerelem meg a szex az kettő. ugy ertettem h ha pl. szerelmes egymasba 2 ovodas, és egyutt mennek az oviba, puszi, meg stb. akkor az még azért elég messze van a szextől. szerelem meg miert ne lehet????
2009. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
estevan látszik:) Nos akkor: 2gyermek szeretkezik.... Mi a fenének adnak le ilyet?
2009. júl. 9. 23:21
 6/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem el h eppen szeretkeznek. azt meg h? marmint h gyerekek???
2009. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Jah így már értem, ahogy az előző hozzászóló leírta. Szex és szerelem nem ugyanaz, és te szexet írtál.


Ha viszont szerelemről van szó, mondjuk két óvodás - szintén ahogy az előttem szóló írta, azzal tényleg semmi baj, azért van sok film belőle mert aranyosak, tapasztalatlanok, és felnőttesen akarnak viselkedni és ez vicces, sok embert szórakoztat.

2009. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nah ezt én sem hiszem el hogy szeretkeznek. Mit jelent neked hogy gyerekek? Mert ha legalább 16nak kinézők szeretkeznek azzal semmi gond.
2009. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdésed. Biztos vmi független művészfilm volt, azok vannak tele ilyen jelenetekkel
2009. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kisgyereknek fel sem áll hogy szeretkezne? jó, tudom, filmforgatás, de ilyet akkor sem forgatnak le.. leírnád részletesebben mi volt a képernyőn? meg milyen idősek stb? v hogy mi a film címe?
2009. júl. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!