Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék összejönni vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni vele? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást egymást, csak látásból, köszönünk egymásnak. Buszmegállóban, vagy a faluban látom. Mit kéne mondanom neki? Egyedül szokott lenni. Az IQ fighterek kíméljenek ...
2011. júl. 25. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az IQ fighterek kíméljenek" Gondolod ezzel elérsz valamit??

Mit szeretnél mondani neki?

2011. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy IQ-bajnok, de szerintem, mond azt, hogy "szia, nem lenne kedved a buszmegállón kívül olyan helyre beülni velem, ahol nem kell buszra várni?"
2011. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Iq fighterek alatt olyanokat értek mint a második.
2011. júl. 25. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

b@sszki!!!


mi rosszat írtam?????


hány éves vagy 10?? Ez egy nem rámenős normális kicsit humoros szöveg mi rosszat látsz benne???

2011. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem úgy hangzik mintha azt mondanám, hogy nincs-e kedve szexelni. És mondtam hogy nem nagyon ismerjük egymást.

bocsi 2.

2011. júl. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!